Szanowni Państwo.

Prosimy o odbieranie zleceń po uzyskaniu powiadomienia. Nie wykluczamy całkowitego zamknięcia biura z uwagi na bezpieczeństwo naszych pracowników narazonych na zakażenie koronawirusem. Obecnie rekomendujemy kontakt mailowy archiwum.nausea@wp.pl  i/lub telefoniczny. Prosimy wysyłać listy zwykłe nie polecone. 

 Z Poważaniem 

Prezes Zarządu

 

Miejsca przechowywanych innych firm można znaleźć na:

 

www.archiwa.gov.pl

 

 

O firmie 

         Nasza składnica działa od 1991 roku w zakresie archiwizacji, składowania i porządkowania akt, zlikwidowanych bądź upadłych instytucji oraz podmiotów gospodarczych w tym również państwowych. Od początku zawiązania, spółka zajmuje się wyłącznie sprawami archiwizacji. Założyciele spółki wywodzą się ze spółdzielni „Archiwista”, która w dziedzinie porządkowania i archiwizowania akt działała na terenie województwa pomorskiego od kilkudziesięciu lat. W spółdzielni „Archiwista” pracowało wielu znanych i cenionych archiwistów naszego regionu. Z niektórymi nasza współpraca kontynuowana jest do dziś. Nasi współpracownicy posiadają wiedzę nie tylko z dziedziny archiwistyki, ale również z dziedzin ekonomiczno-finansowych, organizacji przedsiębiorstw czy techniki i budownictwa. Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Archiwistów Polskich. Nasza składnica jest w ścisłej czołówce składnic, pod względem ilości przechowywanych jednostek gospodarczych w województwie pomorskim. Ściśle współpracujemy od wielu lat z Archiwum Państwowym w Gdańsku, Zakładem Obsługi Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego i Pomorskim Urzędem Wojewódzkim.

         Zaufanie do naszej spółki wykazało wiele przedsiębiorstw i instytucji, w tym Zakład Obsługi Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, który w związku ze zmianami w przepisach dotyczącymi przechowywania akt osobowo – płacowych, utracił uprawnienia z mocy prawa i powierzył nam na dalsze przechowanie dokumentację zakładów, dla których Wojewoda nie był założycielem.


« powrót do strony głównej
ARCHET–NAUSEA Sp.z o.o
ul.Gen.Hallera 60/3
tel:691-261-661 pn-czw 09:00-14:00