Lista firm
Podaj nazwę    
 
Lp Skrót Nazwa Adres
1 ABSOLWENT Akademicka Spółdzielnia Pracy ABSOLWENT Gdańsk ul.Długi Targ 39/40

2 AC OLECH Agencja Celna OLECH SA Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

3 AD MERITUM Ad Meritum Sp. z o.o Warszawa ul. Fabryczna 5

4 ALASKA Spółdzielnia ALASKA w Gdyni Chłodnia Składowa Produkcja – Usługi – Hodowla Gdynia ul. Przemysłowa 5

5 ALBATROS WYDAWNICTWO Wydawnictwo ALBATROS Sp.z o.o. Gdańsk

6 ALBATROS ALBATROS Spółdzielnia Malarsko Budowlano – Remontowa Gdańsk / Sopot

7 ALDONA ALDONA Spółdzielnia Rzemieślnicza Włókienniczo – Skórzana Gdańsk

8 HYDROSIŁA Gdańskie Przedsiębiorstwo Techniczne HYDROSIŁA Sp. z o.o. w Gdańsku 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 19

9 AMIA AMIA Sp. z o.o. Pl. Piłsudskiego 1, 00-078 Warszawa

10 ALICANT Przedsiębiorstwo Handlowe ALICANT Pruszcz Gdański ul.Nowowiejskiego 35

11 Vela Med Vela-Med. Sp .zo.o.

12 ALLMARINE ALLMARINE Sp.z o.o. Gdańsk

13 POLMIX-AST Przedsiębiorstwo Usług Technicznych POLMIX-AST Andrzej Stasiewski ul. Sienna 48, 80-605 Gdańsk

14 ANEKS Zakład Usługowy ANEKS Sp.z o.o. Wejherowo

15 ANEX ANEX Sp.z o.o. Gdynia

16 ANTENA Spółdzielnia Pracy Instalacji Anten Zbiorczych ANTENA Gdańsk

17 ARCHICON Architektoniczna Firma Projektowo – Wykonawcza ARCHIKON Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kościuszki

18 ARGED Artykuły Gospodarstwa Domowego ARGED Gdańsk

19 ARGON Spółdzielnia Usług Budowlanych ARGON Gdańsk ul. Sienna Grobla 16A

20 ARLEKIN Zabawkarska Spółdzielnia Pracy ARLEKIN Rumia

21 ARSKOM ARSKOM Spółka Komandytowo - Akcyjna Gdynia ul. Warszawska 46-48/1

22 ARTUS Spółdzielnia Pracy Domy Mody ARTUS Gdańsk ul. Długi Targ 39/40

23 ASTOR ASTOR Sp. z o.o. Jastrzębia Góra ul. Rybitwy 38

24 POLMIX Sp.z o.o. Zakłady Usługowo-Produkcyjne POLMIX Sp. z o. o. ul. Świętokrzyska 1, 80-180 Gdańsk

25 ATOM ATOM Sp. z o.o. Gdynia ul. Stryjska 24

26 ATUT Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług ATUT

27 AUTOMATEX "Przedsiębiorstwo Usług Elektromechaniki Automatyki Przemysłowej i Okrętowej ""AUTOMATEX""" Gdańsk

28 AWEX AWEX Sp. z o.o. Gdańsk ul. Wały Piastowskie 1

29 B&H Bodet & Horst Textiles Sp. z o.o. Chojnice Topole 17

30 BABY BOOM BABY BOOM Sp. z o.o. Gdańsk ul.Żywiecka 5

31 BADEX BADEX Sp.z o.o. Gdańsk

32

33 BANK KOLBUDY Bank Spółdzielczy w Kolbudach Kolbudy

34 "BAR ""POD ZŁOTYM KUREM""" "Bar „POD ZŁOTYM KUREM"" s.c." Gdańsk ul..Długa 4

35 BARON BARON Sp. z o.o. Gdańsk

36 BATYCKI Maciej Batycki Sp.z o.o. Gdynia

37 BESTMANN BESTMANN Polska Sp .z o.o. Gdańsk ul Damroki 37

38 BETOBR Branżowy Ośrodek Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Budownictwa Rolniczego BETOBR Gdańsk

39 BG LEASING BG LEASING S.A. Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 96

40 BIELNIK Przedsiębiorstwo Rolne „BIELNIK” Sp. z o.o. Warszawa ul. Marynarska 11

41 BIG BREMA Bremer Inwestitions-Gesllschaft mbH z siedzibą w Bremie Langenstr. 2-4, Bremen o/ Gdańsk Gdańsk ul. Długi Targ

42 BIMEL "Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budownictwa Melioracyjnego ""BIMEL"" w Pruszczu Gdańskim " Pruszcz Gdański ul. Fornalskiej

43 BIMEL SA BIMEL S.A.Spółka Akcyjna Pruszcz Gdański

44

45

46

47 BOMI II BOMI II Sp. z o.o. Gdańsk

48 BONUS BONUS później DREMET Gdańsk ul. Wielopole 7

49 BORHAN Firma Handlowa BORHAN Gdańsk ul. Rzeczypospolitej 4

50 BPISSG Budowlane Przedsiębiorstwo Instalacji Spółka Skarbu Gmin Gdańsk

51 BPWiM Biuro Projektów Wodnych i Melioracji w Gdańsku Gdańsk ul. Sucha 12

52 BRABORK NORD BRABORK NORD Sp. z o. o. Gdańsk

53 BROTSTAR BROT STAR Sp. z o.o. w upadłości Kokoszkowy ul. Lipowa 10 A

54 BSP 1MAJA Budowlana Spółdzielnia Pracy im.1 Maja Sopot ul .Polna 58/60

55 BSP KOŚCIERZYNA Budowlana Spółdzielnia Pracy Kościerzyna

56 BSP ŚWIERCZEWSKIEGO Budowlana Spółdzielnia Pracy Remontowo Konserwacyjno Usługowa im K.Świerczewskiego

57 BUD- TRANS Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BUD- TRANS Gdańsk ul. Kasjopei 65

58 BUDMOR Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe BUDMOR Sp. z o.o. Gdańsk ul. Gdańska 32

59 BUDREM Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Handlu i Usług BUDREM Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 98

60 BUDROL BUDROL Pruszcz Gdański ul .Obrońców Westerplatte 5

61 BUSTALL Firma Remontowo-Budowlana „BUSTALL” S. Górski K. Durlach Spółka Jawna Skarszewy ul. Dworcowa 56

62 BZiZ BAZA ZAOPATRZENIA I ZBYTU Pruszcz Gdański

63 CAVA Firma Handlowa CAVA Gdynia, ul. Morska 189

64 CENAL "Stocznia "" CENAL "" Sp.z o.o. " Gdańsk ul. Doki 1

65 CENTRALA DRZEWA Centrala Drzewa Gdańsk

66 CENTRALA RYBNA Przedsiębiorstwo Przemysłowo- Handlowe CENTRALA RYBNA Sp.z o.o. Gdynia ul.Związku Walki Młodych

67 CENTRALA TECHNICZNA Centrala Techniczna Gdańskie Biuro Sprzedaży Gdańsk, ul. Łąkowa

68 CENTRALA TEKSTYLNA Centrala Tekstylna Gdańsk

69 CENTROGAL Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Hurtu Galanteryjnego CENTROGAL później MERKURY Gdańsk

70 CENTROSTAL Centrala Zbytu Stali CENTROSTAL Gdańsk

71 CENTROSTAL REJONOWY CENTROSTAL Rejonowy Oddział do 1992 Gdańsk, ul. Łąkowa

72 CENTROSTAL-BUD CENTROSTAL-BUD Sopot ul. Rzemieślnicza 5

73 CENTROSTAL-SOMA CENTROSTAL-SOMA Sp. z o.o. Gdańsk ul. Grunwaldzka 345

74 CEZAF Gdańskie Zakłady Futrzarskie CEZAF P.P. Gdańsk ul. Łąkowa

75 CHEM-LUX CHEM-LUX Joanna Andybur w upadłości

76 CICo Przedsiębiorstwo Budowlane COAST INWESTMENT COMPANY Sp z o.o. Gdynia

77 CIGM Centrum Informatyki Gospodarki Morskiej CIGM Gdańsk

78 COMMED COMMED Sp. z o.o. Gdańsk

79 CONRAD CONRAD Sp.z o.o. Gdańsk

80 CONTRAKT Contrakt-Kontrakt 39

81 CORPEX "Przedsiębiorstwo Zagraniczne ""CORPEX"" " Lębork ul.Krzywoustego 37

82 CPSP CZSP Centrum Promocji Spółdzielczości Przemysłowej – Ośrodek Szkolno Badawczy CZSP Gdańsk ul. Saperów

83 CUKROPROJEKT P .P .i R.P.S. CUKROPROJEKT Gdańsk ul. Grunwaldzka 141

84 CZPT Człuchowskie Zakłady Przemysłu Terenowego P.P. Człuchów ul. Dworowa

85 CZYSTOŚĆ "Spółdzielnia Pracy Różnych Usług ""CZYSTOŚĆ""" Gdansk ul.Narwicka 14

86 CZYTELNIK Spółdzielnia Pracy CZYTELNIK

87 DACH und FASADEN DACH und FASADEN Sp. z o.o. Tczew

88 DAMROKA Spółdzielnia Pracy DAMROKA

89 DELIKATESY WIEDEŃSKIE DELIKATESY WIEDEŃSKIE Gdańsk

90 DIANA "Fryzjersko-Kosmetyczna Spółdzielnia Pracy ""DIANA"" " Gdańsk ul.Sucha 15

91 DO PKS GDAŃSK Dyrekcja Okręgowa PKS Gdańsk Targ Drzewny 12/14

92 DOBROBYT "Powiatowa Spółdzielnia Pracy Usług Wielobranżowych ""DOBROBYT"" " Wejherowo

93 DOMKI NA ROZSTAJACH Spółdzielnia Mieszkaniowa DOMKI NA ROZSTAJACH Gdańsk ul.Majewskich 30

94 DORA GDAŃSK DORA GDAŃSK Ltd. Sp.z o.o. Gdańsk

95 DORA GDYNIA DORA GDYNIA Ltd. Sp.z o.o. Gdynia

96 DREMET "Zakłady Produkcyjno - Usługowe ""DREMET"" Sp. z o.o." Gdańsk, ul. Wielopole 7

97 DROBIARZ "Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług ""DROBIARZ"" Sp. z o.o. " Malbork

98 DRZEWIARZ Spółdzielnia Pracy DRZEWIARZ Wejherowo

99 DŹWIGNIA DŹWIGNIA Sp.z o.o. Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 82

100 ECO INVESTMENT ECO INVESTMENT Sp. z o.o. Gdynia

101 EDEKA EDEKA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk ul.M. Reja 3

102 EKO-PROJEKT EKO-PROJEKT Sp. z o.o. Kartoszyno

103 EKSTRABUD EKSTRABUD Sp.z o.o. Bolesławowo

104 ELDOM Przedsiębiorstwo Techniczno - Handlowe Zmechanizowanego Sprzętu Domowego ELDOM Gdańsk

105 ELDŹWIG Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Dźwigowych ELDŹWIG Gdynia

106

107 ELGAZ ELGAZ Janusz Leksztoń Gdynia

108 ELJOT "Fabryka Mebli ""ELJOT"" " Banino

109 ELKOR ELKOR Sp.z o.o. Gdańsk ul. Rzeczypospolitej 4

110 ELKOR METAL ELKOR- METAL Sp.z o.o. Gdańsk Al. Rzeczypospolitej 4

111 ELKOR MIKS ELKOR - MIKS Sp. z o.o. Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4

112 ELKOR WSP Wojewódzka Spółdzielnia Pracy ELKOR Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4

113 EL-MARINE EL-MARINE S.A., Elbląg ul. Niska 2

114 ELMET Gdańskie Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Technicznymi ELMET Gdańsk ul. Łąkowa

115 ELNORD ELNORD Sp. z o.o. Gdańsk ul.Swojska 9

116 ELTEX Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ELTEX Gdańsk

117 ENERGOBLOK Gdyńskie Przedsiębiorstwo Budowy Elektrowni i Przemysłu ENERGOBLOK- WYBRZEŻE Gdynia ul. Dzierżyńskiego 130

118 ENERGOBOX ENERGOBOX Gdynia

119

120 EUROFOODS POGÓDKI EUROFOODS POGÓDKI Sp. z o.o. Kartuzy ul. Prokowska 26

121 EUROPOL EUROPOL Sp. z o.o. Gdańsk

122 EUROPOL PLUS Europol Plus Sp. z o.o. Gdynia ul.Balladyny 3

123 EWA Przedsiębiorstwo Logistyczne EWA Sp. z o.o. Tczew ul. Kwiatowa 6

124 EXPANDER P.H.U. EXPANDER Sp.z o.o. Gdańsk, ul. Różana 4

125 EXTRABET EXTRABET Gdańsk

126 EXTRABUD EXTRABUD Gdańsk

127 FABER Spółdzielnia Pracy Usług Różnych FABER

128 FABRYKA FUTRZARSKA Fabryka Futrzarska Gdańsk ul. Łąkowa

129 FERMA Przedsiebiorstwo Tuczu Trzody Chlewnej FERMA Czernin

130 FERMSTAL Przedsiębiorstwo Konstrukcji Stalowych i Montaży Budownictwa Rolniczego FERMSTAL Pruszcz Gdański

131 FINPOL S.A. FINPOL S.A. Cieszyn ul. Michejdy 18

132 FITTYDENT POLSKA FITTYDENT POLSKA Sp.z o.o. Gdańsk ul Raciborskiego

133 FLORBUD FLORBUD

134 FORMELLA Rodzinne Zakłady Mięsne FORMELLA Zbychowo, Nowy Dwór Wejherowski

135 FORMES FORMES Gdansk ul.Sucha 15

136 FOTOOPTYKA Przedsiębiorstwo Usługowe FOTO - OPTYKA Gdańsk

137 FOTOPLASTYKA Fotograficzna Spółdzielnia Pracy FOTOPLASTYKA Sopot ul.Okrężna 9

138 FRYZJE RSKIE GDAŃSK Fryzjersko-Kosmetyczna Spółdzielnia Pracy Gdańsk ul. Karola Marksa 119

139 GABI GABI Sp.z o.o. Gdynia, ul. W. Gruny

140 GALLUX Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Włókienniczymi GALLUX Gdańsk

141

142 GAMMA "Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Handlowo - Usługowe ""Gamma"" Sp.z o.o." Gdańsk

143 GASTRONOM GASTRONOM Sp.z o.o. Handlowo- Usługowa Gdańsk

144 GAWA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usług.-Handlowe GAWA Gdańsk

145 GBSŻiWM Gdanskie Biuro Sprzedaży Żelaza i Wyrobów Metalowych Gdańsk

146 GDAŃSKI SKŁAD KUPIECKI GDAŃSKI SKŁAD KUPIECKI Sp.z o.o. Gdańsk - Orunia

147 GEDANIA Spółdzielnia Pracy GEDANIA Gdańsk ul.Długa Grobla 8/10

148 GESIM Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe GESIM Sp.z o.o. Gdańsk

149 GIGATERM GIGATERM INVESTMENT Sp. z o.o. Gdynia Aleja Zwycięstwa 228 c

150 GIS GIS S.A. Gdańsk ul. Narwicka 4

151 GLASTECH GLASTECH Sp z o.o., Wejherowo, ul Przemysłowa 1

152 GPB Gdańskie Przedsiębiorstwo Budowlane Gdańsk ul. Zawiszy Czarnego 17

153 GPBM GDAŃSK Gdańskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Miejskiego Gdańsk

154 GPBO GDAŃSK Gdańskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Gdańsk ul.Czyżewskiego 38

155 GPBPiT Gdańskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemyslowego i Terenowego Gdańsk ul.Wajdeloty 22 później PUBR

156 GPIS Gdańskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych P.P. Gdańsk ul. Narwicka 4

157 GPKK GDAŃSK Gdańskie Przedsiębiorstwo Krawiecko Kuśnierskie Gdańsk Gdańsk ul.Długi Targ 39/40

158 GPRI GDAŃSK Gdańskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Gdańsk ul Olsztyńska 3

159 GPSW Gdańskie Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych Gdańsk

160 GROBLA Przedsiębiorstwo Usługowo- Wytwórcze GROBLA Sp.z o.o. Gdańsk

161 GRYF Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe GRYF Sp.z o.o. Żukowo ul. Gdańska 41 83-330

162 GRYF POMORSKI "Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ""Gryf Pomorski"""

163 GS LUBICHOWO "Gminna Spółdzielnia ""SAMOPOMOC CHŁOPSKA"" w Lubichowie " Lubichowo

164 GS LUZINO "Gminna Spółdzielnia ""SAMOPOMOC CHŁOPSKA"" w Luzinie " Luzino

165 GS RZECZENICA "Gminna Spółdzielnia ""SAMOPOMOC CHŁOPSKA"" w Rzeczenicy " Rzeczenica

166

167 GZB Gdańskie Zjednoczenie Budownictwa Gdańsk

168 GZF Gdańskie Zakłady Futrzarskie Gdańsk ul. Łąkowa

169 GZNS GDYNIA Gdańskie Zakłady Naprawcze Samochodów TOS Gdynia-Grabówek Gdynia

170 GZP Gdańskie Zakłady Papiernicze Gdańsk ul. Grunwaldzka 209

171 GZPZ SZTUM Gdańskie Zakłady Przemysłu Zapałczanego Sztum Sztum

172 GZZ GDYNIA Gdańskie Zakłady Zapałczane Gdynia Gdynia

173 HALE I TARGOWISKA Przedsiębiorstwo Państwowe HALE I TARGOWISKA Gdańsk

174 HANDLOMOR HANDLOMOR Gdynia ul.Jana z Kolna 12

175 HANDLOMOR-SERVICE HANDLOMOR-SERVICE Gdynia ul.Jana z Kolna 12

176 HANTEC HANTEC Sp.z o.o. Gdynia

177 HEFREN HEFREN Sp. z o.o. Gdańsk

178

179

180 HEW ENERGETYKA HEW Energetyka Sp. z o.o.

181 HINC Kancelaria Doracdy Podatkowego Sławomir Hinc Gdańsk ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 8/2

182 HORIZONTAL-STAL HORIZONTAL-STAL Sp. z o.o. Gdańsk ul. Siennicka 25

183 HPSP SZTUM Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia Pracy w Sztumie Sztum ul. Żeromskiego 6

184

185 HYDROSANIT Przedsiębiorstwo Innowacyjno- Wdrożeniowe HYDROSANIT Sp. z o.o. Gdańsk

186 IMEX IMEX Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe IMEX Gdańsk

187 INCOP INCOP Sp. z o.o. w Warszawie oddział w Człuchowie Człuchów ul. Dworcowa 18

188 INMET-HYDRO INMET-HYDRO Sp. z o.o. Łęgowo, Rusocin ul. Gdańska 16

189 INOTECH INOTECH Sp.z o.o. Gdańsk

190 INREM Techniczno-Budowlana Spółdzielnia Pracy INREM Gdańsk ul. Nowolipie 28a

191 INROL INROL Pruszcz Gdański

192 INSTALATOR Spółdzielnia Rzemieślnicza INSTALATOR Gdańsk ul.Za Murami 19A

193 INTERHALEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTERHALEX Sp.z o.o. Sopot, ul. Okrzei

194 INTERKOM INTERKOM Sp. z o.o. Gdańsk

195 INTERPAN Przedsiębiorstwo z Udziałem Zagranicznym INTERPAN Sp.z o.o. Sopot ul. Zamkowa Góra 3

196 INTERTEX INTER-TEX Sp. z o.o Malbork

197 INTERTOP INTERTOP Sp.z o.o. Gdańsk

198 INWEST Przedsięborstwo Budowlane INWEST S.A. Gdańsk ul. Walinowa 1

199 INWESTYCJE KAPITAŁOWE INWESTYCJE KAPITAŁOWE S.A.

200 IWNOT Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe Nowych Organizacji i Technologii IWNOT Gdańsk

201 J i M POLAND J i Marketing Poland Sp.z o.o. Gdańsk ul.Heweliusza 11, ul.Kilińskiego 1

202 JAMER Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JAMER Sp. z o.o. 80-809 Gdańsk ul. Milskiego 1

203 JANDA Okna i Drzwi JANDA Sp. z o.o. Gdynia ul. Chwaszczyńska 172

204 JANTEX "Zakłady Usługowo-Wytwórcze ""JANTEX"" Sp.z o.o. " Gdańsk ul. Wały Piastowskie 1

205

206 JMJ JMJ Ltd Sp. z o.o. Gdańsk ul. Doki 1

207 JUBILER Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe JUBILER Gdańsk

208 KAMAL "Centrum Budownictwa ""KAMAL"" Sp. z o.o. " Gdańsk ul. Jedności Robotniczej 223/225

209 KANIA Firma Dealerska „Kania” S. C. Luboń ul 11 Listopada 100

210 KAPER KAPER Sp.z o.o. Sopot

211 KARL Zakłady Mięsne KARL Sp.z o.o. Gdańsk

212 KLUB PRYWATNEGO PRZEDSIĘBIORCY KLUB PRYWATNEGO PRZEDSIĘBIORCY Gdańsk

213 KOMEKO P.U.H. „KOM-EKO” Sp. z o.o. Gdańsk, ul. Narwicka 4

214 KOMPANIA BUDOWLANA KOMPANIA BUDOWLANA Sp. z o.o Gdynia, ul.Władysława IV 43

215 KONTRAKT KONTRAKT Sp.z o.o. Gdańsk, ul. Heweliusza 11

216 KORESPONDENCYJNY KURS ARCHIWALNY Z.D.Z. KORESPONDENCYJNY KURS ARCHIWALNY Z.D.Z. Gdańsk

217 KOSTRUBIEC KOSTRUBIEC Sp. z o.o. Bożepole Wielkie ul. Przemysłowa 1

218 KOTLARZ Specjalistyczna Spółdzielnia pracy Usług Kotlarskich KOTLARZ w Sopocie Sopot

219 KPGO Kombinat Państwowych Gospodarstw Ogrodniczych Pruszcz Gdański

220 KPGR Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych Pruszcz Gdański

221 KPUS MAUSZ Komunalne Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych S-K, Ośrodek Szkolno - Wypoczynkowy MAUSZ Gdańsk, Mausz

222

223 KRUSZGEO "Gdańskie Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych ""KRUSZGEO"" " Gdańsk

224 KSPPD KWIDZYŃ Kwidzynska Spółdzielnia Pracy Przemysłu Drzewnego w Kwidzyniu Kwidzyn ul. Grunwaldzka 47

225 KTS Wojewódzka Kolumna Transportu Sanitarnego w Gdańsku Gdańsk, ul. Srebniki

226 KUPCY ZASPA Stowarzyszenie Kupców Pasa Startowego na Zaspie Gdańsk ul. Pilotów 3

227 LABOR Spółdzielnia Pracy LABOR Gdańsk

228 LABORATORIUM GDYNIA Laboratorium Odzieżowe Gdynia ul.Warszawska 70

229 LOKATA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe LOKATA Sp. z o.o. Gdańsk

230 LOTOS "Zakład Projektowania i Realizacji Inwestycji Sanitarno-Klimatyzacyjnych Spółdzielnia Pracy ""LOTOS"" " Gdańsk

231 LUBAPOL LUBAPOL Sp.z o.o. Gdańsk ul. Pomorska

232 MAH Morska Agencja Handlowa w Gdyni Gdynia

233 MAKOP Zakłady Przemysłu Lniarskiego MAKOP w Malborku Malbork ul. Daleka 115

234 MAŁA ARCHITEKTURA MAŁA ARCHITEKTURA Spółdzielnia Pracy w Gdańsku Gdańsk ul. Jedności Robotniczej 375

235 MARLINKA "Spółdzielnia Pracy Usług Stoczniowych ""MARLINKA"" " Gdańsk ul.Sucha 15

236 MARŻAL "Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "" MARŻAL "" Sp. z o.o. " Gdańsk

237 MARŻAL- BUD MARŻAL- BUD Sp.z o.o. Gdańsk

238 MATEX "Przedsiębiorstwo ""MATEX"" S.A " Gdańsk ul. Czarny Dwór 8A,

239 MBM BARŁOŻNO Międzykółkowa Baza Maszynowa w Barłożnie Barłożno

240 MBM NEBROWO Międzykółkowa Baza Maszynowa w Nebrowie Nebrowo k. Elbląga

241 MBM NOWAKOWO Międzykółkowa Baza Maszynowa w Nowakowie Nowakowo

242 MBM PILON Międzykółkowa Baza Maszynowa w Pilonie Pilona

243 MBM RAKOWIEC Międzykółkowa Baza Maszynowa w Rakowcu Rakowiec

244 MC MATRIAS MC MATRIAS

245 MCH HANDLOMOR Morska Centrala Handlowa HANDLOMOR Sp. z o.o. Gdynia ul. Jana z Kolna 8

246 MChSP Metalowo - Chłodnicza Spółdzielnia Pracy Gdańsk

247 MDA MDA Sp. z o.o. Gdańsk ul. Mikołaja Reja 3

248 MEBLOS "Meblarska Spółdzielnia Pracy ""MEBLOS"" Kwidzyn"

249 MERANTI MERANTI Sp. z o.o. Strzebielino

250 MERCATOR Gdańskie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MERCATOR Gdynia

251 MERKURY Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtowo- Detaliczne MERKURY Gdańsk

252 METAL CONSTRUCTION Co. METAL CONSTRUCTION Co. Sp.z o.o. Gdańsk

253 METALCOOP BE Biuro Eksportowe METALCOOP Sp.z o.o. Gdańsk ul. Sandomierska

254 METALCOOP BT Biuro Techniczne METALCOOP Sp.z o.o. Gdańsk ul. Sandomierska

255 METALCOOP HOLDING METALCOOP HOLDING Sp.z o.o. Gdańsk ul. Sandomierska

256 METALCOOP NEUSS Biuro Techniczne METALCOOP- NEUSS Sp. z o.o. Neuss RFN

257 METALCOOP Sp.z o.o. METALCOOP Sp.z o.o. Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 98, Zawiszy Czarnego 17, Rzeczypospolitej 4

258 METALCOOP SPDiUE Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Dostaw i Usług Eksportowych METALCOOP Sp z.o.o. Gdańsk ul. Sandomierska

259 METALOTECHNIKA METALOTECHNIKA Sp. z o.o. Gdańsk ul. Litewska 17A

260 METALOWIEC Spółdzielnia Pracy METALOWIEC Gdańsk

261 METALOWIEC Słupsk "Wytwórnia Maszyn i Urządzeń Rolniczych Spółdzielnia Pracy ""METALOWIEC"" w Słupsku" Słupsk

262 METALURGIA Spółdzielnia Rzemieślnicza METALURGIA, Gdańsk ul.Grunwaldzka 131

263 METROB METROB Sp. z o.o. Gdańsk ul. Na Stępce

264 MFP Maritime Freight Poland Sp. z o. o. Gdynia ul. Pułaskiego 8

265 MG ŻURAW MG Żuraw S.A . Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 96

266 MHAPR Miejski Handel Artykułami Przemysłowymi- Różnymi Gdańsk

267 MHD SPOŻYWCZY GDAŃSK Miejski Handel Detaliczny Spożywczy Gdańsk

268 MHDAWO Miejski Handel Detaliczny Artykułami Włókienniczo- Odzieżowymi Gdynia

269 MHS MOSTOSTAL "MHS ""MOSTOSTAL"" HEAVYSPED Sp. z o.o. " Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 96

270 MIKROTEL MIKROTEL Sp. z o.o. Gdańsk ul. Trakt Św. Wojciecha 31/37

271 MINI MAX Spółdzielnia Pracy MINI- MAX Gdańsk, ul. Starogardzka

272 MONTAŻ - INSTALACJE MONTAŻ - INSTALACJE Sp. z o.o. Gdynia

273 MOSTOSTAL Gdańskie Przedsiębiorstwo Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Przemysłowych MOSTOSTAL Gdańsk Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 96

274 MOTO REMONT Spółdzielnia Pracy MOTO- REMONT Gdańsk

275 MOTOZBYT MOTOZBYT Sp. z o.o. Gdańsk ul. Grunwaldzka

276 MPIB Miejskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane Gdańsk ul. 3 Maja 6

277 MPRB NR 1 Miejskie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Nr.1 Gdańsk ul. Stary Dwór 9

278 MPRB Nr 2 Miejskie Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Nr 2 Gdańsk ul. Załogowa 2

279 MPRB NR 3 Miejskie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane nr.1 i 3 Gdańsk

280 MPRP Nr 1 Miejskie Przedsiębiorstwo Rozbiórkowo - Porządkowe Nr 1 Gdańsk

281 MPRP Nr 2 Miejskie Przedsiębiorstwo Rozbiórkowo - Porządkowe Nr 2 Gdańsk

282 MSP ELEKTRON Młodzieżowa Spółdzielnia Pracy ELEKTRON Gdynia

283 MSP NEPTUN Młodzieżowa Spółdzielnia Pracy NEPTUN Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 59

284 MSZBDJ Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domków Jednorodzinnych „Wzgórze Mickiewicza” Gdańsk,

285 MUHLHAN MARINE SERVICES Muhlhan Marine Sevices Gdańsk ul. Stary Dwór 9

286 MULTISERVICE PPU MULTISERVICE Puck

287 MZPT Meblarskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Człuchowie Człuchów ul. Dworcowa 15

288 NADART PPU NAD-ART Sp.z o.o. Gdynia

289 NAVACCOUNT NAV – ACCOUNT Sp.z o.o. Gdańsk ul. Bobrowa 12

290 NEDERPOL NEDERPOL Sp.z o.o. Gdańsk

291 NITAL P.P.U. NITAL Rumia

292 NOGAT Spółdzielnia Pracy Transportowo-Przeładunkowa „NOGAT” Malbork ul. Mickiewicza 26

293 NORD PHU PHU NORD Marian Wróbel Gdańsk ul. Kochanowskiego 41

294 NOWAKOWSKI-PÓŁNOC NOWAKOWSKI-PÓŁNOC Sp.z o.o. Pszczółki ul.Tczewska 2 A

295 NOWOTKI Odzieżowa Spółdzielnia Pracy im. Marcelego Nowotki Tczew ul. Gdańska 35a

296 NOWOTNA "Gospodarstwo Rolne ""NOWOTNA"" Sp. z o.o. w Nowotnej " Stegna

297 NSPMB GDYNIA Nadmorska Spółdzielnia Pracy Materiałów Budowlanych Gdynia

298 NZPS -NEPTUN Nadbałtyckie Zakłady Przemysłu Skórzanego Neptun w Rumii Rumia

299 OE TV OE TV Sp. z o.o. Gdańsk ul. Łąkowa 35

300 OFICYNA SOPOCKA OFICYNA SOPOCKA Sp.z o.o. Sopot, ul. Władysława IV 11/1

301 OGRODNIK "Zakład Produkcyjno - Handlowy ""OGRODNIK""" Pruszcz Gdański ul. Podmiejska 4

302 OIRP Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku Gdańsk ul.Nowe Ogrody 35

303

304 OLICOM OLICOM Poland Sp. z o.o. Gdańsk ul.Słowackiego

305 OLIWSKA Piekarnia OLIWSKA Sp.z o.o. Gdańsk ul.Droszyńskiego 15

306 OLSURWIS Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Włókienniczymi i Skórzanymi POLSURWIS Gdańsk

307 OMET Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego OMET w Sztumie Sztumul. Nowowiejskiego 14

308 OPSW Okręgowe Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych Gdańsk

309 OPTIMUS NEXUS OPTIMUS NEXUS Sp.z o.o. Gdańsk

310 ORANDA "ZPH ""ORANDA"" Sp. zo.o. "

311 OSK WZGKiM Ośrodek Doskonalenia Kadr Wojewódzkiego Zjednoczenia Gospodarki Komunalnej Gdańsk ul. Fiszera

312 OSW MAUSZ Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy w Mauszu Mausz

313 OTEX Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Odzieżą Gdańsk

314 PAPADROG Spółdzielnia Pracy Pokryć Dachowych i Nawierzchni Drogowych PAPADROG Gdynia

315 PAS PAS Sp.z o.o. Gdańsk

316 PATENTLAK Spółdzielnia Pracy Malarsko-Lakiernicza PATENT-LAK Sopot

317 PB NOVUM "Przedsiębiorstwo Budowlane ""NOVUM"" " Gdynia ul.Śląska 35/37

318 PBK 1 Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego Nr 1 Gdańsk ul. Pohulanka 1

319 PBK 2 Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego Nr 2 Gdańsk ul.Załogowa 2

320 PBK 3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego nr.3 Gdańsk ul. Słowackiego

321 PBK Malbork Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego Malbork

322 PBM Predsiębiorstwo Budowlano - Montażowe w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański ul.Grunwaldzka 29

323 PBO KWIDZYŃ Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Kwidzyn ul. Kościuszki 6

324 PBP Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Nr 7 Gdańsk ul.Wajdeloty

325 PBRol PRUSZCZ GDAŃSKI Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański ul .Obrońców Westerplatte 5

326 PBRol WEJHEROWO Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego Wejherowo tylko kartoteki zarobkowe od 1979/80

327 PBW TCZEW Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego w Tczewie Tczew ul Nad Wisłą 7

328 PELPLINIANKA Spółdzielnia Remontowa PELPLINIANKA Tczew

329 PGR Błotnik Państwowe Gospodarstwo Rolne Błotnik

330 PGR Bystra Państwowe Gospodarstwo Rolne Bystra

331 PGR Cedry Państwowe Gospodarstwo Rolne Cedry

332 PGR Grabina Zameczek Państwowe Gospodarstwo Rolne Grabina Zameczek

333 PGR Koszwały Państwowe Gospodarstwo Rolne Koszwały

334 PGR Krzywe Koło Państwowe Gospodarstwo Rolne Krzywe Koło

335 PGR Mikołajki Państwowe Gospodarstwo Rolne Mikołajki Pomorskie

336 PGR Miłocin Państwowe Gospodarstwo Rolne Miłocin

337 PGR Olszynka Państwowe Gospodarstwo Rolne Olszynka

338 PGR Pruszcz Gdański Państwowe Gospodarstwo Rolne Pruszcz Gdański Inspektorat

339 PGR Pruszcz Pole Państwowe Gospodarstwo Rolne Pruszcz Pole

340 PGR Rokitnica Państwowe Gospodarstwo Rolne Rokitnica

341 PGR Rotmanka Państwowe Gospodarstwo Rolne Rotmanka

342 PGR Suchy Dąb Państwowe Gospodarstwo Rolne Suchy Dąb

343 PGR Trutnowy Państwowe Gospodarstwo Rolne Trutnowy

344 PGR Wiślina Państwowe Gospodarstwo Rolne Wiślina

345 PGR ZRB Pruszcz Gdański Zakład Remontowo - Budowlany Państwowych Gospodarstw Rolnych w Pruszczu Gdańskim

346 PHD MERKURY Przedsiębiorstwo Hurtu Detalicznego MERKURY Gdynia

347 PHS MALBORK Przedsiębiorstwo Handlu Spożywczego Malbork

348 PIEC Spółdzielnia Pracy Zduńskiej PIEC Gdańsk

349 PIECKI Piekarnie Piecki Sp.z o.o. Gdańsk

350 PIOMA PIOMA L t d Sp.z o.o. Gdańsk ul. Ku Ujściu 25, Czarny Dwór 12

351 PIWAR "ZPU ""PIWAR"" Sp. z o.o. " Luzino

352 PKS ZAOPATRZENIE Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia PKS Gdańsk ul. Wałowa

353 PKUWiM PRUSZCZ GDAŃSKI Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Pruszcz Gdański ul. Fornalskiej

354 PKZ Pracownie Konserwacji Zabytków P.P. Gdańsk, ul. Długi Targ 24

355 PLON "Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ""PLON"" " Gdańsk ul. Czyżewskiego

356 POBRZEŻE Słupsk "Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne ""POBRZEŻE"" w Słupsku " Słupsk

357

358 POL-KAP POL-KAP Sp.z o.o. Kartuzy ul.Kościerska 1a

359 POLLENA Zakłady Chemiczno – Kosmetyczne POLLENA GDAŃSK S.A. Gdańsk ul. Ku Ujściu 25

360 POLMOZBYT POLMOZBYT Sp. z o.o. Gdańsk Oliwa ul. Grunwaldzka

361 POLOKRĘT POLOKRĘT Sp.z o.o. Gdańsk

362 POLORTEX POLORTEX Sp.z o.o. Gdańsk

363 POLSREBRO Zakład Wyrobów Szlachetnych i Bursztynu POLSREBRO-JANTAR Sopot

364 POLTECH GDYNIA P. P .H. U. POLTECH Sp.z o.o. j. g .u. Gdynia

365 POMORZANKA Spółdzielnia Pracy POMORZANKA Gdynia

366 POSEJDON "Morska Spółdzielnia Pracy ""POSEJDON"" " Gdańsk

367 POSEJDON WŁADYSŁAWOWO "Ośrodek Wczasowy ""POSEJDON"" " Władysławowo ul. Morska 9

368 POSTĘP Chemiczna Spółdzielnia Pracy POSTĘP Sopot

369 PPB ZJEDNOCZENIE WYBRZEŻA "Państwowe Przedsiębiorstwo Budowlane ""Zjednoczenie Wybrzeża"" oddz. budowlane nr 1 – 4 " Gdańsk

370 PPM SZTUM Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego w Sztumie Sztum ul. Nowowiejskiego 14

371 PPSBK Przedsiębiorstwo Produkcji Stolarki Budownictwa Komunalnego Gdańsk ul.Kościuszki 6

372 PPZ PZZ MALBORK Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowego PZZ w Malborku Malbork

373 PREDOM METRIX "Zakłady Zmechanizowanego Sprzętu Domowgo ""PREDOM-METRIX"" Zakład w Bytowie " Bytów

374 PREFBUD Spóldzielnia Pracy Usług Remontowo Budowlanych i Różnych PREFBUD Tczew

375 PRI GDAŃSK Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych GDAŃSK Sp. z o.o. Gdańsk ul.Świtezianki 33

376 PRIBP Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Przemysłowego Gdańsk ul.Towarowa 40

377 PRIM BRiGŻ Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno - Montażowych Budownictwa Rolniczego i Gospodarki Żywnościowej Pruszcz Gdański ul. Podmiejska 3

378 PROMOPACK PROMOPACK Sp. z o. o. Koleczkowo , ul. Młyńska 4

379 PRK 12 Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych Nr 12 Gdańsk ul. Grunwaldzka 141, Litewska 12

380

381 PRODREM Zakłady Usługowo Wytwórcze PRODREM Spółdzielnia Pracy Gdańsk ul. Partyzantów 38

382 PROINWEST PROINWEST Sp. z o.o. Gdańsk ul. Narwicka 2G

383 PRUSIEWO Hodowla Zwierząt Zarodowych PRUSIEWO Sp. z o.o. Krokowa Żarnowiec ul. Klasztorna 5

384 PSS GDAŃSK Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gdańsku Gdańsk ul. Chmielna 82

385 PSTWM PRUSZCZ GDAŃSKI Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Wodno Melioracyjnego Pruszcz Gdański

386 PUBR GDAŃSK Przedsiębiorstwo Uprzemysłowionego Budownictwa Rolniczego Gdańsk, ul. Kołobrzeska 32

387 PUPORT Przedsiębiorstwo Usług Portowych PUPORT Gdynia

388 PUR CZERNIN "Przedsiębiorstwo Usług Rolniczych ""PUR""- Czernin " Czernin

389 PUTGK Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Gospodarki Komunalnej w Gdańsku Gdańsk

390

391

392 PZUSF Polskie Zakłady Uszlachetniania Skór Futrzarskich Gdańsk ul. Łąkowa 35

393 QUEST-FORM Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego QUEST – FORM Sp.z o.o. Gdansk, ul. Chlebnicka 2

394 RADBÓR "P.P.O. ""RADBÓR"" Sp. z o.o. " Somonino ul. Spółdzielców 1

395 RADOX "Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ""Radox"" Sp.z o.o. " Tczew ul.Jagiellońska 55 A ,

396 RDT RZEMIEŚLNICZY DOM TOWAROWY Gdańsk ul. Arkońska

397 REF PPU REF Sp.z o.o. Gdańsk

398 REMA Młodzieżowa Spółdzielnia Pracy REMA Gdańsk ul.Budowlanych 19

399 REMONT Zakład Remontowo Budowlany „REMONT” Spółdzielnia Pracy Gdańsk

400 REMSTAL S.A. REMSTAL S.A. Pruszcz Gdański ul. Obrońców Westerplatte 30

401 REMUS "Spółdzielcze Przedsiębiorstwo "" REMUS"" Sp. z o.o. " Gdańsk ul. Wajdeloty 13

402 RETMAN Dom Towarowy RETMAN Tczew

403 REVENGE REVENGE Sp. z o.o. Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 71

404 RIMEX Przedsiębiorstwo Usługowo - Remontowe RIMEX S.A. Gdańsk ul. Budowlanych 19 (REMA)

405 ROGALIK Piekarnia Rogalik Sp. z o.o. Gdańsk ul. Grunwaldzka 239

406 ROJAL ROJAL MARKETY Sp z o.o. Gdańsk ul. Mikołaja Reja 3

407 ROLPASZ Przedsiębiorstwo Obrotu Paszami Importowanymi ROLPASZ Sp.z o.o. Czernin-Sztum

408 RSP PIONIER Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna PIONER Długie Pole, Cedry Wielkie

409 RSP PODLESIE Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna PODLESIE w Niestępowie Niestępowo

410 RSP POŁAŻEJEWO Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Połażejewie Połażejewo

411 RSP ŚWIT DONIMIERZ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ŚWIT w Donimierzu Donimierz

412 RSP WIOSNA "Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ""WIOSNA"" " Warszawa ul. Marynarska 11 (Żarnowiec)

413 RSP WRZOS "Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ""WRZOS"" " Kalisz Kaszubski

414 RSP ZDZIECHOWICE Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdziechowice Zdziechowice 2 Środa Wlkp

415 RSW RSW Prasa Książka Ruch Gdańsk Targ Drzewny 3/7

416

417 RZBW MŁYNARY Rejonowy Zakład Budownictwa Wiejskiego w Młynarach Młynary

418 RZECZENICA Spółdzielnia Usług Rolniczo-Przemysłowych i Transpotru w Rzeczenicy Rzeczenica

419 RZSW Gdańsk Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Gdańsku Gdańsk

420 RZSW REDA Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Redzie Reda

421 RZSW Słupsk Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Słupsku Słupsk

422 RZSW STAROGARD GDAŃSKI Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Starogardzie Gdańskim Starogard Gdański

423 RZSW TCZEW Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Tczewie Tczew

424

425 SATOR SATOR Sp. z o.o. Tczew ul. Gdańska 35a

426 SBRU DZIERŻYŃSKIEGO Spółdzielnla Budowlana Remontowo-Usługowa im. Feliksa Dzierżyńskiego Sopot

427 SCANFURN SCANFURN Ltd. ul. Jagiellońska 53 Tczew Gdańsk ul.Budowlanych

428 SDPCPR Stowarzyszenie Dobroczynne - Pomorskie Centrum Pomocy Rodzinie z siedziba w Gdańsku Gdańsk

429 SDS SDS Sp. z o.o. Gdańsk ul. Narwicka 2g

430 SEAFOODPRODUCT P.P.H SEAFOOD - PRODUCT Gdynia ul. Św. Piotra

431 SEMECO - OKMES SEMECO - OKMES Sp. z o.o. Gdańsk

432

433 SEVISCO Przedsiębiorstwo Produkcyjno –Usługowe SEVISCO ul. Olimpijska Gdynia

434 SEZAM Dom Towarowy SEZAM Sp. z o.o. Gdańsk ul. Grunwaldzka

435 SFM Z-d Nr 7 Słupskie Fabryki Mebli Zakład Nr 7 w Człuchowie Słupsk ul. B. Krzywoustego 8

436 SGR Szczodrowo Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Szczodrowo

437 SGR Wiele Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Wiele

438 SILVANT SILVANT Sp.z o.o. Gdańsk

439 SKORPIO SKORPIO Sp.z o.o. Gdańsk

440 SKR MAREZA Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Marezie

441 SKR CEDRY WIELKIE Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Cedrach Wielkich

442 SKR CHOCZEWO Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Choczewie

443 SKR DZIEMIANY Spółdzielnia Kółek Rolniczych Lipusz- Dziemiany

444 SKR ELBLĄG Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Elblągu

445 SKR GRONOWO Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Gronowie Górnym

446 SKR KARSIN Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Karsinie z s. w Wielu

447 SKR KROKOWA Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Krokowej z siedzibą w Minkowicach

448 SKR KWIDZYŃ Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kwidzyniu

449 SKR MIKOŁAJKI POMORSKIE Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Mikołajkach Pomorskich

450 SKR NOWA KARCZMA Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Nowej Karczmie

451 SKR NOWAKOWO Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Nowakowie

452 SKR PSZCZÓŁKI Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Pszczółkach Pszczółki ul. Tczewska 4a

453 SKR SKÓRCZ Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Skórczu

454 SKR STARE POLE Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Starym Polu z siedzibą w Zambrowie Zambrowo

455 SKR SUCHY DĄB Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Suchym Dębie Suchy Dąb ul. Gdańska 56

456 SKR WIELE Spółdzielnia Kółek Rolniczych Wiele

457 SKR ZBLEWO Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Zblewie Zblewo ul. Młyńska 7

458 SOMA Sopockie Zakłady Przemysłu Maszynowego SOMA Gdańsk Oliwa ul. Grunwaldzka

459 SOMA SERWIS SOMA SERWIS Sp.z o.o. Sopot

460 SOP Spółdzielnia Osób Prywatnych Gdańsk

461 SOPOT BANK S.A. SOPOT BANK S.A. Sopot

462 SPARTAN Spartan Sp. z o.o. Gdynia ul. Poselska 25

463 SP OBROŃCÓW WESTERPLATTE Skórzana Spółdzielnia Pracy im. Obrońców Westerplatte Gdańsk ul. Słowackiego 14

464 SPB Społeczne Przedsiębiorstwo Budowlane Gdańsk

465 SPDiB Spółdzielnia Pracy Dekarzy i Blacharzy Gdynia

466 SPEDKRUSZ Przedsiębiorstwo Spedycji i Transportu Kruszywa SPEDKRUSZ Sp.z o.o. Gdańsk

467 SPEEDDREW SPEEDDREW Gdańsk

468 SPM Spółdzielnia Pracy Malarskiej Gdynia

469 SPMiL Spółdzielnia Pracy Malarzy i Lakierników w Gdyni Gdynia

470 SPODE Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Organizacji Dostaw Eksportowych Gdańsk ul. Sandomierska

471 SPOŁEM GDAŃSK "Powszechna Spółdzielnia Spożywców ""SPOŁEM"" " Gdańsk ul. Chmielna 81/82

472 SPOTECH P.H.P. SPOTECH Sp.z o.o. Pruszcz Gdański ul.Kopernika 26

473 SPÓJNIA Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa SPÓJNIA Gdańsk, ul. Klonowa 1

474 SPP Spółdzielnia Pracy Parkieciarzy Gdynia

475 SPPD WEJHEROWO Spółdzielnia Pracy Przemysłu Drzewnego w Wejherowie o/Kartuzy, Żukowo, Reda Wejherowo

476 SPPS WEJHEROWO Spółdzielnia Pracy Przemysłu Spożywczego Wejherowo (potem DOBROBYT) Wejherowo

477 SPRAWNOŚĆ Spółdzielnia Pracy Elektryków SPRAWNOŚĆ

478 SPUK NR 16 Spółdzielnia Pracy Usług Kolejowych Nr 16 Gdańsk

479 SPUS Spółdzielnia Pracy Usług Stoczniowych Gdansk ul.Sucha 15

480 SPZiH WZSP Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia i Handlu Gdańsk ul. Elżbietańska 10

481 SSPiG Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gdańsk ul.Jagiellońska 46

482 SSPRRB Sopocka Spółdzielnia Pracy Robót Remontowo – Budowlanych Sopot ul.Bitwy pod Płowcami 6

483 SSPRRBiM Spółdzielnia Pracy Robót Remontowo – Budowlanych i Malarskich Gdynia

484 SSR STĘŻYCE Stężycka Spółdzielnia Rolników

485

486 STOCZNIA RYBACKA STOCZNIA RYBACKA Gdańsk Gdańsk ul.Siennicka

487 STOCZNIOWIEC "Spółdzielnia Pracy ""STOCZNIOWIEC"" " Gdansk ul.Doki 1

488

489 STUDIO MODA STUDIO MODA Sp.z o.o. Gdańsk

490 SUMER "Spółdzielcze Przedsiębiorstwo ""SUMER"" Sp. z o.o. " Gdańsk ul. Wajdeloty 13

491 SUPROBUD SUPROBUD Gdańsk

492 SUR BOBOWO Spółdzielnia Usług Rolniczych w Bobowie, Bobowo ul.Gdańska 89

493 SUR GARDEJA Spółdzielnia Usług Rolniczych w Gardeii Gardeja ul. Sportowa 7A

494 SUR LUBICHOWO Spółdzielnia Usług Rolniczych Lubichowo Lubichowo ul.Mickiewicza 21

495 SYNTEX SYNTEX Sp. z o.o. Tczew ul.Gdańska 35

496 SZBDJ REJENTA Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domków Jednorodzinnych im. Rejenta. Gdańsk

497 SZBDJ WZGÓRZE MICKIEWICZA Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domków Jednorodzinnych „Wzgórze Mickiewicza” Gdańsk

498 TAL TAL Sp.z o.o. Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 98

499 TEAM P.P.H.U. TEAM Sp.z o.o. Gdańsk

500 TECH-AGRO "Zakłady Produkcyjno - Usługowe ""TECH-AGRO"" Sp. z o.o. " Gdańsk

501 TECHNO PLAST TECHNO PLAST Sp. z o.o. Krokowa Kartoszyno ul. Widokowa 4

502 TECHNOARS Spółdzielnia Pracy Inżynierów Techników i Plastyków TECHNOARS Sopot

503 TECHNOBEX Przedsiębiorstwo Eksportu Usług Technicznych i Budownictwa TECHNOBEX-GDAŃSK S.A. Gdańsk ul. Żeglarska 4

504 TECHNOMLECZ Zakład Techniczno – Handlowy TECHNOMLECZ Sp.z o.o. Gdansk, ul. Grunwaldzka 135 A

505 TECHNOPROJEKT Biuro Projektów „TECHNOPROJEKT” Spółdzielnia Pracy Gdańsk ul. Rzeźnicka 2

506 TECHNORÓB Spółdzielnia Pracy Robót Drogowo - Kolejowych i Budowlano Montażowych TECHNORÓB Gdańsk

507 TEXPAN TEXPAN Sp. z o.o. Luzino ul. Chopina 4

508 TEXPOL Przedsiębiorstwo Zagraniczne TEKSPOL Gdańsk Drewnica

509 TMSL Transport Morski, Spedycja, Logistyka Sp.z o.o. Gdańsk ul.Długi Targ 46/47 80-830

510 TMSP Techniczno- Metalowa Spółdzielnia Pracy Gdańsk

511

512 TOMCOM TOMCOM Sp.z o.o. Gdańsk

513 TOMGUS Wielobranżowe Ogólnopolskie Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe TOMGUS Sp.z o.o. Gdańsk

514 TOP-CAN Firma Prywatna TOP-CAN Zbigniew Kacprzycki Gdańsk

515 TOPMIX P.H.U. TOPMIX Sp.z o.o.

516 TRADMOR TRADMOR Sp.z o.o. Gdynia ul.T.Wendy 12

517 TRANGO TRANGO

518 TRANS-INSTAL TRANS-INSTAL Sp. z o.o. Gdańsk ul. Równa 19

519 TRANSMLECZ Spółdzielnia Pracy Transportowo- Spedycyjna TRANSMLECZ Gdańsk ul.Grunwaldzka 135A

520 TRANSPAGED TRANS-PAGED Sp.z o.o. Gdańsk ul.Długi Targ 46/47

521 TRANSROL KOŚCIERZYNA Przedsiębiorstwo Sprzętowo-Transportowe Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej TRANSROL Kościerzyna

522

523 TURSPED Sklepy Spożywcze TUR-SPED Sp. z o.o. Gdańsk ul. Paderewskiego 9

524 TZUP GDAŃSK Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Gdańsk Gdańsk ul. Sucha

525 TZUP KARTUZY Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Kartuzy

526 TZUP KOŚCIERZYNA Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Kościerzyna

527 TZUP LĘBORK Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Lębork

528 TZUP PRUSZCZ GDAŃSKI Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Pruszcz Gdański

529 TZUP PUCK Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Puck

530 TZUP STAROGARD GDAŃSKI Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Starogard Gdański

531 TZUP TCZEW Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Tczew

532 TZUP WEJHEROWO Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Wejherowo

533 UNIBALT Spółka Gospodarcza UNIBALT Sp.z o.o. Gdańsk

534 UNICOM UNICOM S.A Wejherowo

535 UNIDOM "P.P.U. ""UNIDOM"" Sp. z o.o. " Gdynia ul. Hutnicza 25

536 UNIMEPOL "Przedsiębiorstwo Uspołecznione ""UNIMEPOL"" Sp. z o.o. "

537 UNIMET "Zakład Produkcyjno - Usługowy ""UNIMET"" Sp. z o.o. j.g.u. " Gdańsk ul. Zawiszy Czarnego 18

538

539 UNIMPEX UNIMPEX Sp.z o.o.

540 UNIWERSUM Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe UNIWERSUM Sp.z o.o. Gdańsk

541 UP INTERNATIONAL UP INTERNATIONAL Gdańsk

542 USP 1MAJA "Usługowa Spółdzielnia Pracy im. ""1-go MAJA"" " Gdańsk ul. Narwicka, ul. Marynarki Polskiej 14

543 VIS- LEGIS Kancelaria Prawnicza VIS- LEGIS Gdańsk

544 VISTA M.M. P.H.U. VISTA M.M. Gdańsk

545 VISTA M.M. PZ Przedsiębiorstwo Zagraniczne VISTA M.M - Biuro Informacyjno- Usługowe Gdańsk

546 WAKAT Hurtownia WAKAT A. Krasiński, Spółka Komandytowa Rumia ul. Grunwaldzka 125

547 WAKO WAKO Sp. z o.o. Sztum ul. Nowowiejskiego 14

548 WAZA WAZA Sp. z o.o. Gdynia ul. Handlowa 10

549 WBSP Wojewódzka Budowlana Spółdzielnia Pracy w Sopocie Sopot ul. Polna 4

550 WCH Wojskowa Centrala Handlowa w Gdańsku Gdańsk ul. Chrzanowskiego 10

551 WESTBRIDGE WESTBRIDGE S.A. Gdańsk ul. Rajska 10

552 WESTER Skórzana Spółdzielnia Pracy WESTER Gdańsk ull.Słowackiego 14

553 WESTERPLATTE Przedsiębiorstwo Przeładunkowo - Składowo - Usługowe WESTERPLATTE Sp. z o.o. Gdańsk

554 WKRWM na ŻUŁAWACH Wojewódzkie Kierownictwo Robót Wodno - Melioracyjnych na Żuławach Gdańskich

555 WPH APiS Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Papierniczymi i Sportowymi Gdańsk

556 WPH MEBLAMI Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Meblami Gdańsk ul. Chmielna 74/76

557 WPHO WPH Obuwiem Gdańsk

558 WPHS GDAŃSK Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Hurtu Spożywczego Gdańsk ul.Kliniczna 2a

559 WPHU Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu i Usług w Gdańsku Gdańsk ul. Łąkowa

560 WPHW ODDZIAŁ WPHW ODDZIAŁY: Gdańsk,Gdynia, Sopot Gdańsk, Gdynia, Sopot, Puck

561 WPHW USŁUGI Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu i Usług w Gdyni Gdynia

562

563

564 WPRBHW Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Handlu Wewnętrznego Gdańsk

565 WPTiSBK Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Transportu i Sprzętu Budownictwa Komunalnego Gdańsk ul.Kołobrzeska 30

566 WPTO Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Tekstylno – Odzieżowe w Gdańsku Gdańsk

567 WRZOS-BUD WRZOS-BUD Sp. z o.o. j.g.u.

568 WSBW ELBLĄG Wojewódzka Spółdzielnia Budownictwa Wiejskiego w Gronowie Gronowo Elbląskie,

569 WYDAWNICTWO MORSKIE Przedsiębiorstwo Państwowe WYDAWNICTWO MORSKIE Gdańsk ul. Szeroka

570

571 WZGKiM GDAŃSK Wojewódzkie Zjednoczenie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gdańsku Gdańsk ul. 3 Maja 9a

572 WZGKiM OSZ MAUSZ Wojewódzkie Zjednoczenie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gdańsku Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mauszu Gdańsk ul. Fiszera, Mausz

573

574 WZPBT Wojewódzki Zarząd Przedsiębiorstw Budownictwa Terenowego w Gdańsku Gdańsk ul. Tkacka 11/13

575 WZPGM Wojewódzkie Zjednoczenie Przedsiebiorstw Gospodarki Mieszkaniowej w Gdańsku Gdańsk

576 WZPMR Wojewódzkie Zjednoczenie Przedsiębiorstw Mechanizacji Rolnictwa Gdańsk ul.Stawki 53/55

577 WZSP OZT Wojewódzki Związek Spółdzielczości Pracy - Ośrodek Zaplecza Technicznego Gdańsk

578 YPSILON YPSILON Sp z o.o. Sopot ul. Bitwy pod Płowcami 62

579 ZAGOD Zakłady Artykułów Godspodarstwa Domowego ZAGOD w Bytowie Bytów ul. 22 lipca 8

580 ZAKŁAD ŻALUZJI Zakład Żaluzji Janusz Marcyniuk Gdynia

581 ZAKŁADY RYBNE GDYNIA ZAKŁADY RYBNE w Gdyni Gdynia ul.Św.Piotra 4

582 ZBK Zakłady Budownitwa Kolejowego Gdańsk ul. Grunwaldzka 141

583 ZBM Zjednoczenie Budownictwa Miejskiego Gdańsk Gdańsk

584 ZBRol Zjednoczenie Budownictwa Rolniczego Gdańsk, ul.Tkacka 11/13

585 ZBWiM Gdańsk Zjednoczenie Budownictwa Wodnego i Melioracyjnego Gdańsk

586 ZG NEPTUN Nadmorskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Zakłady Garbarskie NEPTUN Rumia ul.Sobieskiego 14

587 ZI ZBM Zakłady Instalacyjne przy ZBM (pracownicy) Gdańsk

588 ZIELEŃ SOPOT Spółdzielnia Pracy Architektury Terenów ZIELEŃ Sopot

589 ZIM Zakład Instalacyjno - Montażowy Pruszcz Gdański ul. Grunwaldzka 29

590 ZIPO Zakłady Informatyki Przemysłu Okrętowego ZIPO S.A. Gdańsk, ul Krynicka

591

592 ZJEDNOCZENIE PKUWiM Zjednoczenie Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Gdańsk ul. Na Stoku

593 ZNICZ Budowlana Spółdzielnia Pracy ZNICZ

594 ZNTK ZAKŁADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO w Gdańsku Gdańsk ul. Siennicka 25

595 ZPM Zjednoczenie Przedsiębiorstw Melioracyjnych Gdańsk

596 ZPNMR GDAŃSK Zakład Produkcyjno- Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa w Gdańsku Gdańsk

597 ZPNMR PG Zakład Produkcyjno- Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański

598 ZPNMR TCZEW Zakład Produkcyjno - Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa w Tczewie Tczew ul. Rutkowskiego

599 ZR KRONOWO Zakłady Rolne Kronowo Sp. z o.o. Kronowo

600

601 ZRE GDAŃSK Zakłady Remontowe Energetyki Sp. z o.o Gdańsk

602 ZRĘBY Spółdzielcze Stowarzyszenie Budowlane ZRĘBY

603 ZUP WZGKiM Zakład Usług Pracowniczych Wojewódzkiego Zjednoczenia Gospodarki Komunalnej Gdańsk

604 ZURIT Zakład Usług Radiotechnicznych i Telewizyjnych ZURIT Gdańsk

605 ZWIĄZKI EDEKA Związek Zawodowy Pracowników firmy EDEKA Polska Sp. z o.o. Gdańsk

606 ZZPGPRIZUG Związek Zawodowy Pracowników GPRI Zakład Usług Gospodarczych Gdańsk

607

608 A&M Deli A&M Deli Michał Maciejko Gdynia ul. Chabrowa 55

609 ABANTIA ABANTIA Sp. z o.o. Gdańsk Wały Piastowskie 1

610 AGROMA Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym AGROMA w Gdańsku Gdańsk ul. Chmielna 73

611 AGROMA - GOYA AGROMA - GOYA Sp. z o.o. Gdańsk ul. Chmielna 73

612 ALBREKS ALBREKS Sp. z o.o. Gdańsk, ul.Stolnika 12A

613 ALCOSPIRIT ALCOSPIRIT Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

614 ALIANS Zakłady Usługowo-Produkcyjne ALIANS Sp.z o.o. Gdańsk

615 ALIANT Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ALIANT Gdynia

616 ALLEGRO II ALLEGRO II Sp. z o.o. Gdynia ul.Świętojańska 69

617 ALVEA ALVEA Sp. z o.o. Straszyn, ul.Starogardzka 42-44,

618 AMON Spółdzielnia Pracy Chemików AMON Gdańsk ul. Ku Ujściu

619 ANKO S.A. ANKO S.A. Gdańsk

620 ASTRAN ASTRAN Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

621 ATEXT "ATEXT" Sp. z o.o. Gdańsk ul. Załogowa 6

622 AZET AZET MATERIAŁY BUDOWLANE W. BANASIK Gdańsk, ul. Chłopska 52

623 BALTOM BALTOM Sp. z o.o. Pogórze ul.Wiejska 1/A

624 BEST BEST - Lektorzy Języków Obcych Sp. z o.o. Gdańsk ul.Wały Piastowskie 1 lok. 1508

625

626

627 BIMES Zakład Konstrukcyjno - Technologiczny BIMES Spółdzielnia Osób Prawnych Gdańsk ul.Matejki 12 A

628 BIMES SKA BIMES Spółka Osób Prawnych Gdańsk ul.Matejki 12 A

629 BIS Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe BIS S.A. Gdańsk, ul. Fahrenheita

630 BISS Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne BISS z siedzibą w Piastowie Piastów

631 BOMI II BOMI II Sp. z o.o. Gdańsk ul. Reja 3

632 BONUS BONUS później DREMET Gdańsk ul. Wielopole 7

633 BORHAN Firma Handlowa BORHAN Gdańsk ul. Rzeczypospolitej 4

634 BPISSG Budowlane Przedsiębiorstwo Instalacji Spółka Skarbu Gmin Gdańsk

635 BPWiM Biuro Projektów Wodnych i Melioracji w Gdańsku Gdańsk ul. Sucha 12

636 BRABORK NORD BRABORK NORD Sp. z o. o. Gdańsk

637 BROTSTAR BROT STAR Sp. z o.o. w upadłości Kokoszkowy ul. Lipowa 10 A

638 BSP 1MAJA Budowlana Spółdzielnia Pracy im.1 Maja Sopot ul .Polna 58/60

639 BSP KOŚCIERZYNA Budowlana Spółdzielnia Pracy w Kościerzynie Kościerzyna

640 BSP ŚWIERCZEWSKIEGO Budowlana Spółdzielnia Pracy Remontowo Konserwacyjno Usługowa im K.Świerczewskiego Sopot

641 BUD- TRANS Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BUD- TRANS Gdańsk ul. Kasjopei 65

642 BUDEKO BUDEKO Firma Prywatna Piotr Baska Gdańsk ul.Suchanka 2/30

643 BUDMED Zakład Produkcyjny BUDMET Bogusław Olszewski Starogard Gdański, ul. Kocborowska 14

644 BUDMOR Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe BUDMOR Sp. z o.o. Gdańsk ul.Gdańska 32

645 BUDOMAR PBW BUDOMAR Marek Spandowski Gdańsk ul.Grunwaldzka 303

646 BUDREM Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Handlu i Usług BUDREM Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 98

647 BUDROL BUDROL S.A. Pruszcz Gdański ul .Obrońców Westerplatte 5

648 BZiZ BAZA ZAOPATRZENIA I ZBYTU Pruszcz Gdański

649 CAVA Firma Handlowa CAVA Gdynia, ul. Morska 189

650 CELIMEX CELIMEX s.c. Celina Szalkiewicz i S-ka Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 96

651 CENAL "Stocznia "" CENAL "" Sp.z o.o. " Gdańsk ul. Doki 1

652 CENTRALA DRZEWA Centrala Drzewa Gdańsk

653 CENTRALA RYBNA Przedsiębiorstwo Przemysłowo- Handlowe CENTRALA RYBNA Sp.z o.o. Gdynia ul.Związku Walki Młodych

654 CENTRALA TECHNICZNA Centrala Techniczna Gdańskie Biuro Sprzedaży Gdańsk, ul. Łąkowa

655 CENTRALA TEKSTYLNA Centrala Tekstylna Gdańsk

656 CENTROGAL Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Hurtu Galanteryjnego CENTROGAL później MERKURY Gdańsk

657 CENTROSTAL-BUD CENTROSTAL-BUD Sopot ul. Rzemieślnicza 5

658 CENTROSTAL-SOMA CENTROSTAL-SOMA Sp. z o.o. Gdańsk ul. Grunwaldzka 345

659 CEZAF Gdańskie Zakłady Futrzarskie CEZAF P.P. Gdańsk ul. Łąkowa

660 CHEM-LUX CHEM-LUX Joanna Andybur w upadłości

661 CICo Przedsiębiorstwo Budowlane COAST INWESTMENT COMPANY Sp z o.o. Gdynia

662 CIGM Centrum Informatyki Gospodarki Morskiej CIGM Gdańsk

663 COMLINK COMLINK DEVELOPMENT POLSKA Sp. z o.o. Gdynia, ul. Witomińska 2

664 COMMED "Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy Zakłady Urządzeń Elektronicznych i Aparatury Medycznej ""COMMED""

665 Gdańsk ul. Grunwaldzka 609D

666 CONRAD CONRAD Sp.z o.o. Gdańsk

667 CONTRAKT Contrakt-Kontrakt 39

668 CORPEX "Przedsiębiorstwo Zagraniczne ""CORPEX"" " Lębork ul.Krzywoustego 37

669 CPSP CZSP Centrum Promocji Spółdzielczości Przemysłowej – Ośrodek Szkolno Badawczy CZSP Gdańsk ul. Saperów

670 CREMONINI CREMONINI Sp. z o.o.

671 CUKROPROJEKT P .P .i R.P.S. CUKROPROJEKT Gdańsk ul. Grunwaldzka 141

672 CZPT Człuchowskie Zakłady Przemysłu Terenowego P.P. Człuchów ul. Dworowa

673 CZYSTOŚĆ "Spółdzielnia Pracy Różnych Usług ""CZYSTOŚĆ""" Gdansk ul.Narwicka 14

674 DACH und FASADEN DACH und FASADEN Sp. z o.o. Tczew

675 DAMROKA Spółdzielnia Pracy DAMROKA Wejherowo Wejherowo

676 DANUTA DANUTA S.A. Malbork, ul. Daleka 122

677 DELIKATESY WIEDEŃSKIE DELIKATESY WIEDEŃSKIE Gdańsk

678 DIANA "Fryzjersko-Kosmetyczna Spółdzielnia Pracy ""DIANA"" " Gdańsk ul.Sucha 15

679 DO PKS GDAŃSK Dyrekcja Okręgowa PKS Gdańsk Targ Drzewny 12/14

680 DOBROBYT "Powiatowa Spółdzielnia Pracy Usług Wielobranżowych ""DOBROBYT"" w Wejherowie" Wejherowo ul. Sobieskiego 245

681 DOMKI NA ROZSTAJACH Spółdzielnia Mieszkaniowa DOMKI NA ROZSTAJACH Gdańsk ul.Majewskich 30

682

683

684 DREMET "Zakłady Produkcyjno - Usługowe ""DREMET"" Sp. z o.o." Gdańsk, ul. Traugutta 29

685 DROBIARZ "Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług ""DROBIARZ"" Sp. z o.o. " Malbork

686 DRZEWIARZ Spółdzielnia Pracy DRZEWIARZ Wejherowo

687 DŹWIGNIA DŹWIGNIA Sp.z o.o. Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 82

688 ECO INVESTMENT ECO INVESTMENT Sp. z o.o. Gdynia

689 EDEKA EDEKA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk ul.M. Reja 3

690 EKO-PROJEKT EKO-PROJEKT Sp. z o.o. Kartoszyno

691 EKSTRABUD EKSTRABUD Sp.z o.o. Bolesławowo

692 ELDOM Przedsiębiorstwo Techniczno - Handlowe Zmechanizowanego Sprzętu Domowego ELDOM Gdańsk

693 ELDŹWIG Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Dźwigowych ELDŹWIG Gdynia

694 ELEKTRON / BADEX Uspołecznione Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ELEKTRON Sp. z o.o. Gdynia

695 ELGAZ ELGAZ ul. Północna 9a Gdynia Gdynia 81-029

696 ELJOT "Fabryka Mebli ""ELJOT"" " Banino

697 ELKOR ELKOR Sp.z o.o. Gdańsk Al. Rzeczypospolitej 4

698 ELKOR METAL ELKOR- METAL Sp.z o.o. Gdańsk Al. Rzeczypospolitej 4

699 ELKOR MIKS ELKOR - MIKS Sp. z o.o. Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4

700 ELKOR WSP Wojewódzka Spółdzielnia Pracy ELKOR Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4

701 EL-MARINE EL-MARINE S.A., Elbląg ul. Niska 2

702 ELMET Gdańskie Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Technicznymi ELMET Gdańsk ul. Łąkowa

703 ELTEX Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ELTEX Gdańsk

704 EMCO EMCO POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk ul. Chodowieckiego 1A

705 ENERGOBLOK Gdyńskie Przedsiębiorstwo Budowy Elektrowni i Przemysłu ENERGOBLOK- WYBRZEŻE Gdynia ul. Dzierżyńskiego 130

706 ENERGOBOX ENERGOBOX Gdynia

707

708 EUROFOODS POGÓDKI EUROFOODS POGÓDKI Sp. z o.o. Kartuzy ul. Prokowska 26

709 EUROPOL EUROPOL Sp. z o.o. Gdańsk

710 EUROPOL PLUS EUROPOL PLUS Sp. z o.o. Gdynia ul.Balladyny 3B

711 EXPANDER P.H.U. EXPANDER Sp.z o.o. Gdańsk, ul. Różana 4

712 EXTRABET EXTRABET Sp. z o.o. Gdańsk

713 EXTRABUD Przedsiębiorstwo Budowlane EXTRABUD Sp. z o.o. Gdańsk

714 FABER Spółdzielnia Pracy Usług Różnych FABER Gdynia ul. Waszyngtona 34/36

715 FAT Przedsiąbiorstwo Handlowo - Produkcyjne FAT Gdynia Podgórska 11A/22

716 FERMA Przedsiebiorstwo Tuczu Trzody Chlewnej FERMA Czernin

717 FERMSTAL Przedsiębiorstwo Konstrukcji Stalowych i Montaży Budownictwa Rolniczego FERMSTAL Pruszcz Gdański

718 FINPOL S.A. FINPOL S.A. Cieszyn ul. Michejdy 18

719 FITTYDENT POLSKA FITTYDENT POLSKA Sp.z o.o. Gdańsk ul Raciborskiego

720

721 FORMELLA Rodzinne Zakłady Mięsne FORMELLA Zbychowo, Nowy Dwór Wejherowski

722 FORMES FORMES Gdansk ul.Sucha 15

723 FOTOOPTYKA Przedsiębiorstwo Usługowe FOTO - OPTYKA Gdańsk

724 FRUEHAUF FRUEHAUF Gdańsk Gdańsk Al. Gen. J. Hallera 13

725 FRYZJERSKIE GDAŃSK Fryzjersko-Kosmetyczna Spółdzielnia Pracy Gdańsk ul. Karola Marksa 119

726 GABI GABI Sp.z o.o. Gdynia, ul. W. Gruny

727 GALLUX Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Włókienniczymi GALLUX Gdańsk

728 GAMA GASTRO GAMA GASTRO Sp. z o.o. Gdańsk ul. Na Ostrowiu 1

729 GAMMA "Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Handlowo - Usługowe ""Gamma"" Sp.z o.o." Gdańsk

730 GASTRONOM GASTRONOM Sp.z o.o. Gdańsk

731 GAWA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usług.-Handlowe GAWA Gdańsk

732 GBSŻiWM Gdanskie Biuro Sprzedaży Żelaza i Wyrobów Metalowych Gdańsk

733 GDAŃSKI SKŁAD KUPIECKI GDAŃSKI SKŁAD KUPIECKI Sp.z o.o. Gdańsk - Orunia

734 GEDANIA Spółdzielnia Pracy GEDANIA Gdańsk ul.Długa Grobla 8/10

735 GEOSTAB Przedsiębiorstwo Badawcze GEOSTAB Sp. z o.o. Gdańsk ul. Rodzinna 17

736 GESIM Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe GESIM Sp.z o.o. Gdańsk

737 GPIS Gdańskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych Gdańsk, ul. Chlebnicka 3/8

738 GLASTECH GLASTECH Sp z o.o., Wejherowo, ul Przemysłowa 1

739 GPB Gdańskie Przedsiębiorstwo Budowlane Gdańsk ul. Zawiszy Czarnego 17

740 GPBM GDAŃSK Gdańskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Miejskiego Gdańsk ul. Wały Jagielońskie 10

741 GPBO GDAŃSK Gdańskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Gdańsk ul.Czyżewskiego 38

742 GPBPiT Gdańskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemyslowego i Terenowego Gdańsk ul.Wajdeloty 22 później PUBR

743 GPKK GDAŃSK Gdańskie Przedsiębiorstwo Krawiecko Kuśnierskie Gdańsk Gdańsk ul.Długi Targ 39/40

744

745 GPSW Gdańskie Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych Gdańsk

746 GRAND CAFE GRAND CAFE ROTTERDAM Sp. z o.o. Gdańsk ul. Długi Targ 33/34

747 GROBLA Przedsiębiorstwo Usługowo- Wytwórcze GROBLA Sp.z o.o. Gdańsk

748 GRYF Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe GRYF Sp.z o.o. Kartuzy ul.Gdańska 41

749 GRYF POMORSKI "Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ""Gryf Pomorski""" Mikołajki Pomorskie

750 GS LUBICHOWO "Gminna Spółdzielnia ""SAMOPOMOC CHŁOPSKA"" w Lubichowie " Lubichowo

751 GS LUZINO "Gminna Spółdzielnia ""SAMOPOMOC CHŁOPSKA"" w Luzinie " Luzino

752 GS RZECZENICA "Gminna Spółdzielnia ""SAMOPOMOC CHŁOPSKA"" w Rzeczenicy " Rzeczenica

753 GWARANT Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gwarant Życie S.A. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

754 GWP GAZETA GDAŃSKA Gdańskie Wydawnictwo Prasowe GAZETA GDAŃSKA Gdańsk Długi Targ 3/7

755 GZB Gdańskie Zjednoczenie Budownictwa Gdańsk

756 GZF Gdańskie Zakłady Futrzarskie Gdańsk ul. Łąkowa

757 GZNS GDYNIA Gdańskie Zakłady Naprawcze Samochodów TOS Gdynia-Grabówek Gdynia

758 GZP Gdańskie Zakłady Papiernicze Gdańsk ul. Grunwaldzka 209

759 GZPZ Gdańskie Zakłady Przemysłu Zapałczanego Sianów Sztum

760 GZZ Gdańskie Zakłady Zapałczane Gdańsk ul. Twarda

761 HALE I TARGOWISKA Przedsiębiorstwo Państwowe HALE I TARGOWISKA Gdańsk

762 HANDLOMOR HANDLOMOR Gdynia ul.Jana z Kolna 12

763 HANDLOMOR-SERVICE HANDLOMOR-SERVICE Gdynia ul.Jana z Kolna 12

764 HANTEC HANTEC Sp.z o.o. Gdynia

765 HBD SZCZECIN HBD SZCZECIN Sp. z o. o. Warszawa ul. Sielecka 22, lok. 51

766 HEFREN HEFREN Sp. z o.o. Gdańsk

767 HELCO Agencja Celna HELCO Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

768 HERMES "Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtowo - Detaliczne ""HERMES"" " Gdańsk ul. Krzywoustego 6a

769 HEW ENERGETYKA HEW Energetyka Sp. z o.o.

770 HPSP SZTUM Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia Pracy w Sztumie Sztum ul. Żeromskiego 6

771 HUSO GDAŃSK Handlowo- Usługowa Spółdzielnia Ogrodnicza Gdańsk Gdańsk

772 HUSO TRANSPORT Handlowo- Usługowa Spółdzielnia Ogrodnicza Gdańsk – Spółdzielnia Transportu Wiejskiego Gdasńsk ul.Kościuszki 8 Gdańsk ul.Kościuszki 8

773 HYDROMEX HYDROMEX Sp.z o.o. Gniewino Czymanowo 50

774

775 IMEX IMEX Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe IMEX Gdańsk

776 INCOP INCOP Sp. z o.o. w Warszawie oddział w Człuchowie Człuchów ul. Dworcowa 18

777 INOTECH INOTECH Sp.z o.o. Gdańsk

778 INREM Techniczno-Budowlana Spółdzielnia Pracy INREM Gdańsk ul. Nowolipie 28a

779 INROL INROL Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański

780 INSTALATOR Spółdzielnia Rzemieślnicza INSTALATOR Gdańsk ul.Za Murami 19A

781 INTERCON INTERCON Baltic Import i Export Company Sp. z o.o. Gdańsk, ul.Krzemowa 16

782 INTERHALEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTERHALEX Sp.z o.o. Sopot, ul. Okrzei

783 INTERKOM INTERKOM Sp. z o.o. Gdańsk

784 INTERPAN Przedsiębiorstwo z Udziałem Zagranicznym INTERPAN Sp.z o.o. Sopot ul. Zamkowa Góra 3

785 INTERTEX INTER-TEX Sp. z o.o Malbork

786 INTERTOP INTERTOP Sp.z o.o. Gdańsk

787 INWEST Przedsięborstwo Budowlane INWEST S.A. Gdańsk ul. Walinowa 1

788 INWESTYCJE KAPITAŁOWE INWESTYCJE KAPITAŁOWE S.A.

789 IWNOT Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe Nowych Organizacji i Technologii IWNOT Gdańsk

790 J i M POLAND J i Marketing Poland Sp.z o.o. Gdańsk ul.Heweliusza 11, ul.Kilińskiego 1

791 JAMER Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JAMER Sp. z o.o. 80-809 Gdańsk ul. Milskiego 1

792 JANDA Okna i Drzwi JANDA Sp. z o.o. Gdynia ul. Chwaszczyńska 172

793 JANTEX "Zakłady Usługowo-Wytwórcze ""JANTEX"" Sp.z o.o. " Gdańsk ul. Wały Piastowskie 1

794

795 JMJ JMJ Ltd Sp. z o.o. Gdańsk ul. Doki 1

796 JUBILER Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe JUBILER Gdańsk

797 K&K KUŹNIK & KRUCZEK Korporacja SJ Gdańsk ul. Długi Targ 33/34

798 KAMAL "Centrum Budownictwa ""KAMAL"" Sp. z o.o. " Gdańsk ul. Jedności Robotniczej 223/225

799 KANIA Firma Dealerska „Kania” S. C. Luboń ul 11 Listopada 100

800 KAPER KAPER Sp.z o.o. Sopot

801 KARL Zakłady Mięsne KARL Sp.z o.o. Gdańsk

802 KLUB PRYWATNEGO PRZEDSIĘBIORCY KLUB PRYWATNEGO PRZEDSIĘBIORCY Gdańsk

803 KOBEX KOBEX Sp. z o.o. Tczew ul. Jagiellońska 55

804 KONTRAKT KONTRAKT Sp.z o.o. Gdańsk, ul. Heweliusza 11

805 KORESPONDENCYJNY KURS ARCHIWALNY Z.D.Z. KORESPONDENCYJNY KURS ARCHIWALNY Z.D.Z. Gdańsk

806 KORPOS KORPOS Sp. z o.o. Kartuzy Łapalice ul. Rzemieślnicza 4

807 KOTLARZ Specjalistyczna Spółdzielnia pracy Usług Kotlarskich KOTLARZ w Sopocie Sopot

808 KPGO Kombinat Państwowych Gospodarstw Ogrodniczych w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański

809 KPGR Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański

810 KPUS MAUSZ Komunalne Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych S-K, Ośrodek Szkolno - Wypoczynkowy MAUSZ Gdańsk, Mausz

811 KREDYT-SERVIS "Biuro Obsługi Kredytu Banku Światowego ""KREDYT-SERVIS"" Sp.z o.o. " Gdańsk ul.Śnieżna 5

812 KRUSZGEO "Gdańskie Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych ""KRUSZGEO"" " Gdańsk

813

814 KUPCY ZASPA Stowarzyszenie Kupców Pasa Startowego na Zaspie Gdańsk ul. Pilotów 3

815 LABOR Spółdzielnia Pracy LABOR Gdańsk

816 LABORATORIUM GDYNIA Laboratorium Odzieżowe w Gdyni Gdynia ul.Warszawska 70

817 LARGO LARGO INVESTMENTS Sp. z o.o. Kwirynów ul. Kasztanowa 8

818 LOKATA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe LOKATA Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

819 LOTOS "Zakład Projektowania i Realizacji Inwestycji Sanitarno-Klimatyzacyjnych Spółdzielnia Pracy ""LOTOS"" " Gdańsk

820 LUBAPOL LUBAPOL Sp.z o.o. Gdańsk ul. Pomorska 96

821 ŁANOWA S.Z.B.U i D. ŁANOWA w Gdyni Gdynia

822 MAH Morska Agencja Handlowa w Gdyni Gdynia

823 MAKARONY Wytwórnia Makaronu w Malborku Malbork ul. Daleka 122

824 MAKOP Zakłady Przemysłu Lniarskiego MAKOP w Malborku Malbork ul. Daleka 115

825 MALMA MALMA Sp. z o.o. Malbork ul. Daleka 122

826 MALMA PASTA MALMA PASTA Sp. z o.o. Malbork ul. Daleka 122

827 MALMA PIZZA MALMA PIZZA Sp. z o.o. Malbork ul. Daleka 122

828 MALMA TRADING MALMA TRADING Sp. z o.o. Malbork ul. Daleka 122

829 MAŁA ARCHITEKTURA MAŁA ARCHITEKTURA Spółdzielnia Pracy w Gdańsku Gdańsk ul. Jedności Robotniczej 375

830 MARLINKA "Spółdzielnia Pracy Usług Stoczniowych ""MARLINKA"" " Gdańsk ul.Sucha 15

831 MARŻAL "Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "" MARŻAL "" Sp. z o.o. " Gdańsk

832 MARŻAL- BUD MARŻAL- BUD Sp.z o.o. Gdańsk

833 MATEX "Przedsiębiorstwo ""MATEX"" S.A " Gdańsk ul. Czarny Dwór 8A,

834 MBM BARŁOŻNO Międzykółkowa Baza Maszynowa w Barłożnie Barłożno

835 MBM NEBROWO Międzykółkowa Baza Maszynowa w Nebrowie Nebrowo k. Elbląga

836 MBM NOWAKOWO Międzykółkowa Baza Maszynowa w Nowakowie Nowakowo

837 MBM PILON Międzykółkowa Baza Maszynowa w Pilonie Pilona

838 MBM RAKOWIEC Międzykółkowa Baza Maszynowa w Rakowcu Rakowiec

839 MC MATTHIAS MC MATTHIAS Sp. z o.o. Gdynia ul. Chwarznieńska 170 A

840 MCH HANDLOMOR Morska Centrala Handlowa HANDLOMOR Sp. z o.o. Gdynia ul. Jana z Kolna 8

841 MChSP Metalowo - Chłodnicza Spółdzielnia Pracy Gdańsk

842 MCKOY McKoy Sp. z o.o.

843 MDA MDA Sp. z o.o. Gdańsk ul. Mikołaja Reja 3

844 MEBLOS "Meblarska Spółdzielnia Pracy ""MEBLOS"" Kwidzyn" Kwidzyn

845 MERAMONT Zakłady Automatyki Okrętowej MERAMONT w Gdańsku Gdańsk ul. Beniowskiego 5

846 MERCATOR Gdańskie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MERCATOR Gdynia

847 MERKURY Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtowo- Detaliczne MERKURY Gdańsk

848 METAL CONSTRUCTION Co. METAL CONSTRUCTION Co. Sp.z o.o. Gdańsk

849 METALCOOP BE Biuro Eksportowe METALCOOP Sp.z o.o. Gdańsk ul. Sandomierska

850 METALCOOP BT Biuro Techniczne METALCOOP Sp.z o.o. Gdańsk ul. Sandomierska

851 METALCOOP HOLDING METALCOOP HOLDING Sp.z o.o. Gdańsk ul. Sandomierska

852 METALCOOP NEUSS Biuro Techniczne METALCOOP- NEUSS Sp. z o.o. Neuss RFN

853 METALCOOP Sp.z o.o. METALCOOP Sp.z o.o. Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 98, Zawiszy Czarnego 17, Rzeczypospolitej 4

854 METALCOOP SPDiUE Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Dostaw i Usług Eksportowych METALCOOP Sp z.o.o. Gdańsk ul. Sandomierska

855 METALOWIEC Spółdzielnia Pracy METALOWIEC Gdańsk

856 METALOWIEC Słupsk "Wytwórnia Maszyn i Urządzeń Rolniczych Spółdzielnia Pracy ""METALOWIEC"" w Słupsku" Słupsk

857 METALURGIA Spółdzielnia Rzemieślnicza METALURGIA, Gdańsk ul.Grunwaldzka 131

858 MG ŻURAW MG Żuraw S.A . Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 96

859 MHAPR Miejski Handel Artykułami Przemysłowymi- Różnymi Gdańsk

860 MHD SPOŻYWCZY GDAŃSK Miejski Handel Detaliczny Spożywczy Gdańsk

861 MHDAWO Miejski Handel Detaliczny Artykułami Włókienniczo- Odzieżowymi Gdynia

862 MHS MOSTOSTAL "MHS ""MOSTOSTAL"" HEAVYSPED Sp. z o.o. " Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 96

863 MIKROTEL MIKROTEL Sp. z o.o. Gdańsk ul. Trakt Św. Wojciecha 31/37

864 MINI MAX Spółdzielnia Pracy MINI- MAX Gdańsk, ul. Starogardzka

865 MIXPOL Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo- Usługowe MIX - POL Sp. z o.o. Tczew, ul. Za Dworcem 3/4

866 MONTAŻ - INSTALACJE MONTAŻ - INSTALACJE Sp. z o.o. Gdynia

867 MONTEL Gdańskie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych MONT-EL Sp. z o.o. Gdańsk, ul. Arkońska 2

868 MOSTOSTAL SA MOSTOSTAL S.A. Gdańsk Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 96

869 MOTO REMONT Spółdzielnia Pracy MOTO- REMONT Gdańsk

870 MOTOZBYT MOTOZBYT Sp. z o.o. Gdańsk ul. Grunwaldzka

871 MPIB Miejskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane Gdańsk ul. 3 Maja 6

872 MPRB NR 1 Miejskie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Nr.1 Gdańsk ul. Stary Dwór 9

873 MPRB Nr 2 Miejskie Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Nr 2 Gdańsk ul. Załogowa 2

874 MPRB NR 3 Miejskie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane nr.1 i 3 Gdańsk ul. Słowackiego

875 MPRP Nr 1 Miejskie Przedsiębiorstwo Rozbiórkowo - Porządkowe Nr 1 Gdańsk

876 MPRP Nr 2 Miejskie Przedsiębiorstwo Rozbiórkowo - Porządkowe Nr 2 Gdańsk

877 MSB MSB Sp. z o.o. ul. Wejhera 1 Orle, 84-252 Zamostne

878 MSP ELEKTRON Młodzieżowa Spółdzielnia Pracy ELEKTRON Gdynia

879 MSP NEPTUN Młodzieżowa Spółdzielnia Pracy NEPTUN Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 59

880 MSZBDJ Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domków Jednorodzinnych „Wzgórze Mickiewicza” Gdańsk,

881 MUHLHAN MARINE SERVICES Muhlhan Marine Sevices Gdańsk ul. Stary Dwór 9

882 MULTISERVICE PPU MULTISERVICE Puck

883 MZPT Meblarskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Człuchowie Człuchów ul. Dworcowa 15

884 NADART PPU NAD-ART Sp.z o.o. Gdynia

885 NAVACCOUNT NAV – ACCOUNT Sp.z o.o. Gdańsk ul. Bobrowa 12

886 NAVCO NAVCO Sp. z o.o. Gdańsk ul. Toruńska 4/6

887 NEDERPOL NEDERPOL Sp.z o.o. Gdańsk

888 NFS NORTHERN FINANCIAL SOLUTIONS Sp. z o.o. Gdańsk ul. Żuławska 1D/1

889 NITAL P.P.U. NITAL Rumia

890 NOGAT Spółdzielnia Pracy Transportowo-Przeładunkowa „NOGAT” Malbork ul. Mickiewicza 26

891 NORD NORD Sp. z o.o. Gdańsk ul. Żaglowa 1

892 NORDS SPORTS NORDS SPORTS Sp. z o.o. Sopot Al. Niepodległości 697/701

893 NOWAKOWSKI-PÓŁNOC NOWAKOWSKI-PÓŁNOC Sp.z o.o. Pszczółki ul.Tczewska 2 A

894 NOWOTKI Odzieżowa Spółdzielnia Pracy im. Marcelego Nowotki Tczew ul. Gdańska 35a

895 NOWOTNA "Gospodarstwo Rolne ""NOWOTNA"" Sp. z o.o. w Nowotnej " Stegna

896 NSPMB GDYNIA Nadmorska Spółdzielnia Pracy Materiałów Budowlanych Gdynia

897 NZPS -NEPTUN Nadbałtyckie Zakłady Przemysłu Skórzanego Neptun w Rumii Rumia

898 OE TV OE TV Sp. z o.o. Gdańsk ul. Łąkowa 35

899 OFICYNA SOPOCKA OFICYNA SOPOCKA Sp.z o.o. Sopot, ul. Władysława IV 11/1

900 OGRODNIK "Zakład Produkcyjno - Handlowy ""OGRODNIK""" Pruszcz Gdański ul. Podmiejska 4

901 OIRP Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku Gdańsk ul.Nowe Ogrody 35

902 OLECH INTERNATIONAL OLECH INTERNATIONAL Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

903 OLECH S.A. OLECH S.A. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

904 OLECH Sp. z o.o. OLECH Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

905 OLICOM OLICOM Poland Sp. z o.o. Gdańsk ul.Słowackiego

906 OLIWSKA Piekarnia OLIWSKA Sp.z o.o. Gdańsk ul.Droszyńskiego 15

907 OLT OLT EXPRESS REGIONAL Sp. z o.o. Gdańsk ul. Długie Ogrody

908 OMET Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego OMET w Sztumie Sztumul. Nowowiejskiego 14

909 OPSW Okręgowe Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych Gdańsk

910 OPTIMUS NEXUS OPTIMUS NEXUS Sp.z o.o. Gdańsk

911 ORANDA "ZPH ""ORANDA"" Sp. zo.o. "

912 ORKA PLUS ORKA PLUS Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

913 ORNADA Zakład Produkcyjno Handlowy ORNADA Sp. z o.o. Luzino

914 OSK WZGKiM Ośrodek Doskonalenia Kadr Wojewódzkiego Zjednoczenia Gospodarki Komunalnej Gdańsk ul. Fiszera

915 OSW MAUSZ Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy w Mauszu Mausz

916 OTEX Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Odzieżą Gdańsk

917 PAPADROG Spółdzielnia Pracy Pokryć Dachowych i Nawierzchni Drogowych PAPADROG Gdynia

918 PAS PAS Sp.z o.o. Gdańsk

919 PATENTLAK Spółdzielnia Pracy Malarsko-Lakiernicza PATENT-LAK Sopot

920 PB NOVUM "Przedsiębiorstwo Budowlane ""NOVUM"" " Gdynia ul.Śląska 35/37

921

922

923

924 PBM Predsiębiorstwo Budowlano - Montażowe w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański ul.Grunwaldzka 29

925 PBO KWIDZYŃ Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Kwidzyn ul. Kościuszki 6

926 PBP Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Nr 7 Gdańsk ul.Wajdeloty

927 PBRol PRUSZCZ GDAŃSKI Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański ul .Obrońców Westerplatte 5

928 PBRol WEJHEROWO Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego Wejherowo Wejherowo

929 PEKUM "Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy ""PEKUM"" Sp. z o.o." Pszczółki ul. Fabryczna 9

930

931 PEMIER PEMIER Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

932 PGR Błotnik Państwowe Gospodarstwo Rolne Błotnik Pruszcz Gdański

933 PGR Bystra Państwowe Gospodarstwo Rolne Bystra Pruszcz Gdański

934 PGR Cedry Państwowe Gospodarstwo Rolne Cedry Pruszcz Gdański

935 PGR Grabina Zameczek Państwowe Gospodarstwo Rolne Grabina Zameczek Pruszcz Gdański

936 PGR Koszwały Państwowe Gospodarstwo Rolne Koszwały Pruszcz Gdański

937 PGR Krzywe Koło Państwowe Gospodarstwo Rolne Krzywe Koło Pruszcz Gdański

938 PGR Mikołajki Państwowe Gospodarstwo Rolne Mikołajki Pomorskie Pruszcz Gdański

939 PGR Miłocin Państwowe Gospodarstwo Rolne Miłocin Pruszcz Gdański

940 PGR Olszynka Państwowe Gospodarstwo Rolne Olszynka Pruszcz Gdański

941 PGR Pruszcz Gdański Państwowe Gospodarstwo Rolne Pruszcz Gdański Inspektorat Pruszcz Gdański

942 PGR Pruszcz Pole Państwowe Gospodarstwo Rolne Pruszcz Pole Pruszcz Gdański

943 PGR Rokitnica Państwowe Gospodarstwo Rolne Rokitnica Pruszcz Gdański

944 PGR Rotmanka Państwowe Gospodarstwo Rolne Rotmanka Pruszcz Gdański

945 PGR Suchy Dąb Państwowe Gospodarstwo Rolne Suchy Dąb Pruszcz Gdański

946 PGR Trutnowy Państwowe Gospodarstwo Rolne Trutnowy Pruszcz Gdański

947 PGR Wiślina Państwowe Gospodarstwo Rolne Wiślina Pruszcz Gdański

948 PGR ZRB Pruszcz Gdański Zakład Remontowo - Budowlany Państwowych Gospodarstw Rolnych w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański

949 PHD MERKURY Przedsiębiorstwo Hurtu Detalicznego MERKURY Gdańsk

950 PHS MALBORK Przedsiębiorstwo Handlu Spożywczego w Malborku Malbork

951 PIEC Spółdzielnia Pracy Zduńskiej PIEC Gdańsk

952 PIECKI Piekarnie Piecki Sp.z o.o. Gdańsk

953 PILLSBURY PILLSBURY Sp. z o.o. Malbork / Kraków

954 PIOMA PIOMA L t d Sp.z o.o. Gdańsk ul. Ku Ujściu 25, Czarny Dwór 12

955 PIWAR "ZPU ""PIWAR"" Sp. z o.o. " Luzino

956 PKS ZAOPATRZENIE Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia PKS Gdańsk ul. Wałowa Gdańsk ul. Wałowa 19

957 PKUWiM PRUSZCZ GDAŃSKI Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Pruszcz Gdański ul. Fornalskiej

958 PKZ Przedsiębiorstwo Państwowe Pracownie Konserwacji Zabytków w Gdańsku Gdańsk, ul. Długi Targ 24

959 PLON "Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ""PLON"" " Gdańsk ul. Czyżewskiego

960 POBRZEŻE Słupsk "Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne ""POBRZEŻE"" w Słupsku " Słupsk

961

962 POL-KAP POL-KAP Sp.z o.o. Kartuzy ul.Kościerska 1a

963 POLLENA Zakłady Chemiczno – Kosmetyczne POLLENA GDAŃSK S.A. Gdańsk ul. Ku Ujściu 25

964 POLMOZBYT POLMOZBYT Sp. z o.o. Gdańsk Oliwa ul. Grunwaldzka

965 POLOKRĘT POLOKRĘT Sp.z o.o. Gdańsk

966 POLORTEX POLORTEX Sp.z o.o. Gdańsk

967 POLSREBRO Zakład Wyrobów Szlachetnych i Bursztynu POLSREBRO-JANTAR Sopot

968 POLSURWIS Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Włókienniczymi i Skórzanymi POLSURWIS Gdańsk

969 POLTECH GDYNIA P. P .H. U. POLTECH Sp.z o.o. j. g .u. Gdynia

970 POMORZANKA Spółdzielnia Pracy POMORZANKA Gdynia

971 PONY JS PONY JS Przedsiębiorstwo Zagraniczne Wyrobów Skórzanych Pruszcz Gdański ul. Fornalskiej 26a

972 POSEJDON "Morska Spółdzielnia Pracy ""POSEJDON"" " Gdańsk

973 POSEJDON WŁADYSŁAWOWO "Ośrodek Wczasowy ""POSEJDON"" " Władysławowo ul. Morska 9

974 POSTĘP Chemiczna Spółdzielnia Pracy POSTĘP Sopot

975 PPB ZJEDNOCZENIE WYBRZEŻA "Państwowe Przedsiębiorstwo Budowlane ""Zjednoczenie Wybrzeża"" oddz. budowlane nr 1 – 4 " Gdańsk

976 PPM SZTUM Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego w Sztumie Sztum ul. Nowowiejskiego 14

977 PPRI OBM 4 SOPOT Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych HYDROBUDOWA 9 o/Sopot Odcinek Budowlano Montażowy Nr 4 Sopot ul. 20 Października 931

978 PPSBK Przedsiębiorstwo Produkcji Stolarki Budownictwa Komunalnego Gdańsk ul.Kościuszki 6

979 PPZ PZZ MALBORK Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowego PZZ w Malborku Malbork

980 PREDOM METRIX "Zakłady Zmechanizowanego Sprzętu Domowgo ""PREDOM-METRIX"" Zakład w Bytowie " Bytów

981 PREFBUD Spóldzielnia Pracy Usług Remontowo Budowlanych i Różnych PREFBUD Tczew

982 PRIBP Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Przemysłowego Gdańsk ul.Towarowa 40

983 PRIM BRiGŻ Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno - Montażowych Budownictwa Rolniczego i Gospodarki Żywnościowej Pruszcz Gdański ul. Podmiejska 3

984 PRIMEX S.A. Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno - Montażowych Budownictwa Rolniczego PRIMEX S.A Pruszcz Gdański ul. Podmiejska 3

985 PRMHW Przedsiębiorstwo Remontowo - Montażowe Handlu Wewnętrznego Gdańsk, ul. Kartuska 208

986 PRODREM Zakłady Usługowo Wytwórcze PRODREM Spółdzielnia Pracy Gdańsk ul. Partyzantów 38

987 PRP P.R.P. Przedsiębiorstwo Robót Portowych Sp. z o.o. Gdynia ul. Rotterdamska 7

988 PSS GDAŃSK Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gdańsku Gdańsk ul. Chmielna 82

989 PSTWM PRUSZCZ GDAŃSKI Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Wodno Melioracyjnego Pruszcz Gdański

990 PUBR GDAŃSK Przedsiębiorstwo Uprzemysłowionego Budownictwa Rolniczego Gdańsk, ul. Kołobrzeska 32

991 PUPORT Przedsiębiorstwo Usług Portowych PUPORT Gdynia

992 PUR CZERNIN "Przedsiębiorstwo Usług Rolniczych ""PUR""- Czernin " Czernin

993 PUTGK Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Gospodarki Komunalnej w Gdańsku Gdańsk

994

995 PWS BATYCKI Produkcja Wyrobów Skórzanych Tomasz Batycki Nowy Dwór Gdański

996 PZUSF Polskie Zakłady Uszlachetniania Skór Futrzarskich Gdańsk ul. Łąkowa 35

997 QUEST-FORM Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego QUEST – FORM Sp.z o.o. Gdansk, ul. Chlebnicka 2

998 RADBÓR "P.P.O. ""RADBÓR"" Sp. z o.o. " Somonino ul. Spółdzielców 1

999 RADOX "Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ""Radox"" Sp.z o.o. " Tczew ul.Jagiellońska 55 A ,

1000 RDT RZEMIEŚLNICZY DOM TOWAROWY Gdańsk ul. Arkońska

1001 REBOX Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe REBOX S.A. Gdańsk ul. Zaruskiego 14

1002 REF PPU REF Sp.z o.o. Gdańsk ul. Doki 1

1003 REMA Młodzieżowa Spółdzielnia Pracy REMA Gdańsk ul.Budowlanych 19

1004 REMONT Zakład Remontowo Budowlany „REMONT” Spółdzielnia Pracy Gdańsk

1005 REMSTAL S.A. REMSTAL S.A. Pruszcz Gdański ul. Obrońców Westerplatte 30

1006 REMUS "Spółdzielcze Przedsiębiorstwo "" REMUS"" Sp. z o.o. " Gdańsk ul. Wajdeloty 13

1007 RETMAN Dom Towarowy RETMAN Tczew

1008 REVENGE REVENGE Sp. z o.o. Gdańsk ul.Marynarki Polskiej 71

1009 RIMEX Przedsiębiorstwo Usługowo - Remontowe RIMEX S.A. Gdańsk ul. Budowlanych 19 (REMA)

1010 ROGALIK Piekarnia Rogalik Sp. z o.o. Gdańsk ul. Grunwaldzka 239

1011 ROJAL ROJAL MARKETY Sp z o.o. Gdańsk ul. Mikołaja Reja 3

1012 ROLPASZ Przedsiębiorstwo Obrotu Paszami Importowanymi ROLPASZ Sp.z o.o. Czernin-Sztum

1013 ROTMANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowy Domów Jednorodzinnych ROTMANKA Rotmanka ul. Jeżynowa 8

1014 RSOP WYBRZEŻE Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska WYBRZEŻE w Gdańsku HUSO WSOP Sopot ul. Rzemieślnicza 37

1015 RSP PIONIER Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna PIONER Długie Pole, Długie Pole

1016 RSP PODLESIE/GRYF Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna PODLESIE w Niestępowie Niestępowo GRYF!!!!!

1017 RSP POŁAŻEJEWO Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Połażejewie Połażejewo

1018 RSP ŚWIT DONIMIERZ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ŚWIT w Donimierzu Donimierz/Szemud

1019 RSP WRZOS "Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ""WRZOS"" " Kalisz Kaszubski

1020 RSP ZGODA "Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ""ZGODA"" w Bolesławowie" Bolesławowo

1021 RSW RSW Prasa Książka Ruch Gdańsk Targ Drzewny 3/7

1022 RUGAR Rumiańskie Zakłady Garbarskie RUGAR Rumia, ul. Sobieskiego 14

1023 RZBW MŁYNARY Rejonowy Zakład Budownictwa Wiejskiego w Młynarach Młynary

1024 RZECZENICA Spółdzielnia Usług Rolniczo-Przemysłowych i Transpotru w Rzeczenicy Rzeczenica

1025 RZSW Gdańsk Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Gdańsku Gdańsk

1026 RZSW Nowy Dwór Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Nowym Dworze Gdańskim Nowy Dwór Gdański

1027 RZSW REDA Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Redzie Reda

1028 RZSW Słupsk Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Słupsku Słupsk

1029 RZSW STAROGARD GDAŃSKI Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Starogardzie Gdańskim Starogard Gdański

1030 RZSW TCZEW Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Tczewie Tczew

1031 SAHP Spółdzielcza Agencja Handlowo-Przemysłowa w Gdańsku Gdańsk ul.Chmielna 12/22

1032 SATOR SATOR Sp. z o.o. Tczew ul. Gdańska 35a

1033 SBRU DZIERŻYŃSKIEGO Spółdzielnla Budowlana Remontowo-Usługowa im. Feliksa Dzierżyńskiego Sopot

1034 SCANFURN SCANFURN Ltd. ul. Jagiellońska 53 Tczew Gdańsk ul.Budowlanych

1035 SCHICK SCHICK Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

1036 SDPCPR Stowarzyszenie Dobroczynne - Pomorskie Centrum Pomocy Rodzinie z siedziba w Gdańsku Gdańsk

1037 SEAFOODPRODUCT P.P.H SEAFOOD - PRODUCT Gdynia ul. Św. Piotra

1038 SEMECO SEMECO Sp. z o.o. Gdańsk

1039 SEMECO - OKMES SEMECO - OKMES Sp. z o.o. Gdańsk

1040 SERVISCO Przedsiębiorstwo Produkcyjno –Usługowe SERVISCO Gdynia ul. Olimpijska

1041 SERWBUD Przedsiębiorstwo Usługowe Budownictwa SERWBUD Sp.z o.o. Gdańsk

1042 SEZAM Dom Towarowy SEZAM Sp. z o.o. Gdańsk ul. Grunwaldzka

1043

1044 SGR Szczodrowo Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Szczodrowo Szczodrowo

1045 SGR Wiele Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Wiele Wiele

1046 SIDOR Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Sławomir Sidor Gdynia

1047 SIGER SIGER Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

1048 SILVANT SILVANT Sp.z o.o. Gdańsk

1049 SKOK KREDYT SKOK KREDYT Sp. z o.o. Gdańsk ul. Kołobrzeska 30

1050 SKORPIO SKORPIO Sp.z o.o. Gdańsk

1051 SKR BOBOWO Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Bobowie Bobowo ul.Gdańska 89

1052 SKR CEDRY WIELKIE Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Cedrach Wielkich CedryWielkie

1053 SKR CHOCZEWO Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Choczewie Choczewo

1054 SKR DZIEMIANY Spółdzielnia Kółek Rolniczych Lipusz- Dziemiany Dziemiany

1055 SKR ELBLĄG Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Elblągu Elbląg

1056 SKR GRONOWO Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Gronowie Górnym Gronowo Górne

1057 SKR KARSIN Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Karsinie z s. w Wielu Wiele

1058 SKR KROKOWA Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Krokowej z siedzibą w Minkowicach Minkowice

1059 SKR KWIDZYŃ Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kwidzyniu Kwidzyn

1060 SKR MAREZA Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Marezie Mareza

1061 SKR MIKOŁAJKI POMORSKIE Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Mikołajkach Pomorskich Mikołajki Pomorskie

1062 SKR NOWA KARCZMA Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Nowej Karczmie Nowa Karczma

1063 SKR NOWAKOWO Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Nowakowie Nowakowo

1064 SKR PSZCZÓŁKI Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Pszczółkach Pszczółki ul. Tczewska 4a

1065 SKR SKÓRCZ Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Skórczu Skórcz

1066 SKR STARE POLE Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Starym Polu z siedzibą w Zambrowie Zambrowo

1067 SKR SUCHY DĄB Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Suchym Dębie Suchy Dąb ul. Gdańska 56

1068 SKR WIELE Spółdzielnia Kółek Rolniczych Wiele Wiele

1069 SKR ZBLEWO Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Zblewie Zblewo ul. Młyńska 7

1070 SOMA Sopockie Zakłady Przemysłu Maszynowego SOMA Gdańsk Oliwa ul. Grunwaldzka

1071 SOMA SERWIS SOMA SERWIS Sp.z o.o. Sopot

1072 SOP Spółdzielnia Osób Prywatnych Gdańsk

1073 SOPOT BANK S.A. SOPOT BANK S.A. Sopot

1074 SP OBROŃCÓW WESTERPLATTE Skórzana Spółdzielnia Pracy im. Obrońców Westerplatte Gdańsk ul. Słowackiego 14

1075 SPB Społeczne Przedsiębiorstwo Budowlane Gdańsk

1076 SPDiB Spółdzielnia Pracy Dekarzy i Blacharzy Gdynia

1077 SPEDKRUSZ Przedsiębiorstwo Spedycji i Transportu Kruszywa SPEDKRUSZ Sp.z o.o. Gdańsk

1078 SPEEDDREW SPEEDDREW Gdańsk

1079 SPM Spółdzielnia Pracy Malarskiej Gdynia

1080 SPMiL Spółdzielnia Pracy Malarzy i Lakierników w Gdyni Gdynia

1081 SPODE Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Organizacji Dostaw Eksportowych Gdańsk ul. Sandomierska

1082 SPOŁEM GDAŃSK "Powszechna Spółdzielnia Spożywców ""SPOŁEM"" " Gdańsk ul. Chmielna 81/82

1083 SPOTECH P.H.P. SPOTECH Sp.z o.o. Pruszcz Gdański ul.Kopernika 26

1084 SPÓJNIA Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa SPÓJNIA Gdańsk, ul. Klonowa 1

1085 SPP GDYNIA Spółdzielnia Pracy Parkieciarzy w Gdyni Gdynia

1086 SPPD WEJHEROWO Spółdzielnia Pracy Przemysłu Drzewnego w Wejherowie Wejherowo

1087 SPPS WEJHEROWO Spółdzielnia Pracy Przemysłu Spożywczego Wejherowo (potem DOBROBYT) Wejherowo

1088 SPRAWNOŚĆ Spółdzielnia Pracy Elektryków SPRAWNOŚĆ Gdańsk

1089 SPUK NR 16 Spółdzielnia Pracy Usług Kolejowych Nr 16 Gdańsk

1090 SPUS Spółdzielnia Pracy Usług Stoczniowych Gdansk ul.Sucha 15

1091 SPZiH WZSP Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia i Handlu Gdańsk ul. Elżbietańska 10

1092 SSPiG Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gdańsk ul.Jagiellońska 46

1093 SSPRRB Sopocka Spółdzielnia Pracy Robót Remontowo – Budowlanych Sopot ul.Bitwy pod Płowcami 6

1094 SSPRRBiM Spółdzielnia Pracy Robót Remontowo – Budowlanych i Malarskich Gdynia

1095 SSR STĘŻYCE Stężycka Spółdzielnia Rolników Stężyce

1096 STAMO AGROS Zespół Spichrzy i Młynów Zakład Przetwórstwa Zbożowego w Starogardzie Gdańskim Starogard Gdański

1097 Stocznia Bałtyk Spółka Stocznia Bałtyk Spółka Akcyjna Gdańsk, ul. Rybitwy 4

1098 STOCZNIA ELBLĄG Stocznia ELBLĄSKA- Grupa Stoczni GDYNIA S.A. Elbląg, ul. Niska 2

1099 STOCZNIA GDYNIA S.A Stocznia GDYNIA S.A. Gdynia ul. Czechosłowacka 3

1100 STOCZNIA KOMUNY Stocznia im. Komuny Paryskiej w Gdyni Gdynia ul. Czechosłowacka 3

1101 STOCZNIA RYBACKA STOCZNIA RYBACKA Gdańsk Gdańsk ul.Siennicka

1102 STOCZNIOWIEC "Spółdzielnia Pracy ""STOCZNIOWIEC"" " Gdansk ul.Doki 1

1103 STOLBUD Zakłady Stolarki Budowlanej STOLBUD Gdańsk ul.Partyzantów 67/68

1104 STUDIO MODA STUDIO MODA Sp.z o.o. Gdańsk

1105 STW GDAŃSK SPÓŁDZIELNIA TRANSPORTU WIEJSKIEGO Gdańsk ul. Wita Stwosza 73 Gdańsk ul. Wita Stwosza 73

1106 SUMER "Spółdzielcze Przedsiębiorstwo ""SUMER"" Sp. z o.o. " Gdańsk ul. Wajdeloty 13

1107 SUPROBUD Budowlana Spółdzielnia Pracy SUPROBUD Gdańsk, ul. Kartuska 121A

1108 SUR BOBOWO Spółdzielnia Usług Rolniczych w Bobowie, Bobowo ul.Gdańska 89

1109

1110 SUR LUBICHOWO Spółdzielnia Usług Rolniczych Lubichowo Lubichowo ul.Mickiewicza 21

1111 SYNTEX SYNTEX Sp. z o.o. Tczew ul.Gdańska 35

1112 SZBDJ REJENTA Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domków Jednorodzinnych im. Rejenta. Gdańsk

1113 SZBDJ WZGÓRZE MICKIEWICZA Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domków Jednorodzinnych „Wzgórze Mickiewicza” Gdańsk

1114 TAL TAL Sp.z o.o. Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 98

1115 TAS TAS Sp. z o.o. Gdańsk, ul. Sandomierska 11

1116 TEAM Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TEAM Sp.z o.o. Gdańsk

1117 TECH AGRO TECH AGRO

1118 TECHNO PLAST TECHNO PLAST Sp. z o.o. Krokowa Kartoszyno ul. Widokowa 4

1119

1120 TECHNOBEX Przedsiębiorstwo Eksportu Usług Technicznych i Budownictwa TECHNOBEX-GDAŃSK S.A. Gdańsk ul. Żeglarska 4

1121 TECHNOMLECZ Zakład Techniczno – Handlowy TECHNOMLECZ Sp.z o.o. Gdansk, ul. Grunwaldzka 135 A

1122 TECHNORÓB Spółdzielnia Pracy Robót Drogowo - Kolejowych i Budowlano Montażowych TECHNORÓB Gdańsk

1123 TEXPAN TEXPAN Sp. z o.o. Luzino ul. Chopina 4

1124 TEXPOL Przedsiębiorstwo Zagraniczne TEKSPOL Gdańsk Drewnica

1125 TMSL Transport Morski, Spedycja, Logistyka Sp.z o.o. Gdańsk ul.Długi Targ 46/47 80-830

1126 TMSP Techniczno- Metalowa Spółdzielnia Pracy Gdańsk

1127

1128 TOMCOM TOMCOM Sp.z o.o. Gdańsk

1129 TOMGUS Wielobranżowe Ogólnopolskie Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe TOMGUS Sp.z o.o. Gdańsk ul. Sucha 31

1130

1131 Towarzystwo Ziemskie Towarzystwo Ziemskie Sp. z o.o. Gdańsk ul. Orfeusza 2

1132 TRADMOR TRADMOR Sp.z o.o. Gdynia ul.T.Wendy 12

1133 TRANGO TRANGO Sp. z o.o.

1134 TRANS-INSTAL TRANS-INSTAL Sp. z o.o. Gdańsk ul. Równa 19

1135 TRANSMLECZ Spółdzielnia Pracy Transportowo- Spedycyjna TRANSMLECZ w Gdańsku Gdańsk ul.Grunwaldzka 135A

1136 TRANSPAGED TRANS-PAGED Sp.z o.o. Gdańsk ul.Długi Targ 46/47

1137 TRAPEX Zakład Produkcyjno -Usługowy TRAPEX Sopot Sopot

1138 TURSPED Sklepy Spożywcze TUR-SPED Sp. z o.o. Gdańsk ul. Paderewskiego 9

1139 TWORZYWO Spółdzielnia Pracy TWORZYWO "Gdynia ul. Śląska 76

1140 TZUP GDAŃSK Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Gdańsk Gdańsk ul. Sucha 13

1141 TZUP KARTUZY Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Kartuzy Kartuzy

1142 TZUP KOŚCIERZYNA Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Kościerzyna Kościerzyna

1143 TZUP LĘBORK Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Lębork Lębork

1144 TZUP PRUSZCZ GDAŃSKI Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański

1145 TZUP PUCK Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Puck Puck

1146 TZUP STAROGARD GDAŃSKI Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Starogard Gdański Starogard Gdański

1147 TZUP TCZEW Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Tczew Tczew

1148 TZUP WEJHEROWO Terenowy Zespół Usług Projektowych Melioracji Wejherowo Wejherowo

1149 UNIBALT Spółka Gospodarcza UNIBALT Sp.z o.o. Gdańsk

1150 UNICOM UNICOM S.A Wejherowo

1151 UNIDOM "P.P.U. ""UNIDOM"" Sp. z o.o. " Gdynia ul. Hutnicza 25

1152 UNIMEPOL "Przedsiębiorstwo Uspołecznione ""UNIMEPOL"" Sp. z o.o. "

1153 UNIMET "Zakład Produkcyjno - Usługowy ""UNIMET"" Sp. z o.o. j.g.u. " Gdańsk ul. Zawiszy Czarnego 18

1154 UNIMOR TV UNIMOR TV Sp.z o.o. Gdańsk ul. Trzy Lipy

1155 UNIMPEX UNIMPEX Sp.z o.o.

1156 UNISERVIS Spółdzielnia Pracy UNISERVICE Gdańsk

1157 UNITOR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe UNITOR Sp. z o.o. Wąglikowice, Rybaki

1158 UNIWERSUM Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe UNIWERSUM Sp.z o.o. Gdańsk

1159 UP INTERNATIONAL UP INTERNATIONAL Gdańsk

1160 URNIMED URNIMED Sp. z o.o. Gdańsk ul. Heweliusza 11

1161 USP 1MAJA "Usługowa Spółdzielnia Pracy im. ""1-go MAJA"" " Gdańsk ul. Narwicka, ul. Marynarki Polskiej 14

1162 VENTUS VENTUS Sp. z o.o. Tczew ul. Rokicka 14

1163 VIS- LEGIS Kancelaria Prawnicza VIS- LEGIS Gdańsk

1164 VISTA M.M. P.H.U. VISTA M.M. Gdańsk

1165 VISTA M.M. PZ Przedsiębiorstwo Zagraniczne VISTA M.M - Biuro Informacyjno- Usługowe Gdańsk

1166 VVQFDE VVQFDE Sp. z o.o. Malbork ul. Daleka 122

1167 WAKO WAKO Sp. z o.o. Sztum ul. Nowowiejskiego 14

1168 WAZA WAZA Sp. z o.o. Gdynia ul. Handlowa 10

1169 WBSP Wojewódzka Budowlana Spółdzielnia Pracy w Sopocie Sopot ul. Polna 4

1170 WESTBRIDGE WESTBRIDGE S.A. Gdańsk ul. Rajska 10

1171 WESTER Skórzana Spółdzielnia Pracy WESTER Gdańsk ull.Słowackiego 14

1172 WESTERPLATTE Przedsiębiorstwo Przeładunkowo - Składowo - Usługowe WESTERPLATTE Sp. z o.o. Gdańsk

1173 WĘGLUX WĘGLUX s.c. Wioletta Wiśniewska Malbork, ul. Tczewska 15

1174 WISŁA Spółdzielnia Inwalidów WISŁA w Tczewie Tczew ul. Zamkowa 1

1175 WKRWM na ŻUŁAWACH Wojewódzkie Kierownictwo Robót Wodno - Melioracyjnych na Żuławach Gdańskich

1176 WKTS Wojewódzka Kolumna Transportu Sanitarnego w Gdańsku Gdańsk, ul. Srebniki 9

1177 WPH APiS Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Papierniczymi i Sportowymi Gdańsk

1178 WPH MEBLAMI Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Meblami Gdańsk ul. Chmielna 74/76

1179 WPHO Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Obuwiem Gdańsk

1180 WPHS GDAŃSK Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Hurtu Spożywczego Gdańsk ul.Kliniczna 2a

1181 WPHU Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu i Usług w Gdyni Gdańsk ul. Łąkowa

1182 WPHW Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego w Gdyni Gdańsk, Gdynia, Sopot, Puck

1183

1184

1185 WPIS GDAŃSK Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych w Gdańsku Gdańsk

1186 WPIS GDYNIA Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych w Gdyni Gdynia ul. Łużycka

1187 WPRBHW Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Handlu Wewnętrznego Gdańsk

1188

1189 WPTO Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Tekstylno – Odzieżowe w Gdańsku Gdańsk

1190 WRZOS-BUD WRZOS-BUD Sp. z o.o. j.g.u. Kalisz Kaszubski

1191 WSBW ELBLĄG Wojewódzka Spółdzielnia Budownictwa Wiejskiego w Gronowie Gronowo Elbląskie,

1192 WSOP Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo- Pszczelarska Zakład Transportu Gdańsk

1193 WSOP WYBRZEŻE Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska WYBRZEŻE w Gdańsku Gdańsk

1194 WYDAWNICTWO MORSKIE Przedsiębiorstwo Państwowe WYDAWNICTWO MORSKIE Gdańsk ul. Szeroka

1195 WZBK Wojewódzkie Zjednoczenie Budownictwa Komunalnego Gdańsk ul. Żaglarska 4

1196 WZGKiM GDAŃSK Wojewódzkie Zjednoczenie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gdańsku Gdańsk ul. 3 Maja 9a

1197 WZGKiM OSZ MAUSZ Wojewódzkie Zjednoczenie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gdańsku Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mauszu Gdańsk ul. Fiszera, Mausz

1198 WZÓR "Wzorniczo - Odzieżowa Spółdzielnia Pracy ""WZÓR"" " Gdynia ul.Warszawska 63

1199 WZPBT Wojewódzki Zarząd Przedsiębiorstw Budownictwa Terenowego w Gdańsku Gdańsk ul. Tkacka 11/13

1200 WZPGM Wojewódzkie Zjednoczenie Przedsiebiorstw Gospodarki Mieszkaniowej w Gdańsku Gdańsk ul. Fiszera

1201 WZPMR Wojewódzkie Zjednoczenie Przedsiębiorstw Mechanizacji Rolnictwa Gdańsk ul.Stawki 53/55

1202 WZSOP WOJEWÓDZKI ZWIĄZEK SPÓŁDZIELNI OGRODNICZO- PSZCZELARSKICH ul.Kościuszki 8 Gdańsk ul.Kościuszki 8

1203 WZSP OZT Wojewódzki Związek Spółdzielczości Pracy - Ośrodek Zaplecza Technicznego Gdańsk

1204 YEMII YEMII STUDIO KREATYWNE Emilia Albrecht Gdańsk ul. Traugutta 55

1205

1206 ZAKŁAD ŻALUZJI Zakład Żaluzji Janusz Marcyniuk Gdynia

1207 ZAKŁADY RYBNE GDYNIA ZAKŁADY RYBNE w Gdyni Gdynia ul.Św.Piotra 4

1208 ZBM Zjednoczenie Budownictwa Miejskiego Gdańsk Gdańsk

1209 ZBRol Zjednoczenie Budownictwa Rolniczego Gdańsk, ul.Tkacka 11/13

1210 ZBWiM Gdańsk Zjednoczenie Budownictwa Wodnego i Melioracyjnego Gdańsk

1211 ZG NEPTUN Nadmorskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Zakłady Garbarskie NEPTUN Rumia ul.Sobieskiego 14

1212 ZI ZBM Zakłady Instalacyjne przy ZBM (pracownicy) Gdańsk

1213 ZIELEŃ SOPOT Spółdzielnia Pracy Architektury Terenów ZIELEŃ Sopot

1214 ZIM Zakład Instalacyjno - Montażowy Pruszcz Gdański ul. Grunwaldzka 29

1215 ZIPO Zakłady Informatyki Przemysłu Okrętowego ZIPO S.A. Gdańsk, ul Krynicka 1

1216 ZIR WZBK Zakład Inwestycyjno - Rozwojowy WZBK Gdańsk ul. Żeglarska 4

1217 ZJEDNOCZENIE PKUWiM Zjednoczenie Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Gdańsk ul. Na Stoku

1218 ZNICZ Budowlana Spółdzielnia Pracy ZNICZ Gdańsk

1219 ZNTK ZAKŁADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO w Gdańsku Gdańsk ul. Siennicka 25

1220 ZPM Zjednoczenie Przedsiębiorstw Melioracyjnych Gdańsk

1221 ZPNMR GDAŃSK Zakład Produkcyjno - Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa w Gdańsku Gdańsk

1222 ZPNMR PG Zakład Produkcyjno - Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański

1223 ZR KRONOWO Zakłady Rolne Kronowo Sp. z o.o. Kronowo

1224

1225

1226 ZRĘBY Spółdzielcze Stowarzyszenie Budowlane ZRĘBY Gdańsk

1227 ZRYW Spółdzielnia ZRYW Wejherowo Wejherowo ul.Gdańska 47

1228 ZUMT UNIMOR Unimor Zakład Usług Mechaniczno-Technicznych Sp. z o.o. w upadłości Gdańsk

1229 ZUP WZGKiM Zakład Usług Pracowniczych Wojewódzkiego Zjednoczenia Gospodarki Komunalnej Gdańsk ul. Fiszera 4

1230 ZUPI Zakład Usług Projektowo- Inwestycyjnych Gdańsk przy WZSOP Gdańsk

1231 ZURIT Zakład Usług Radiotechnicznych i Telewizyjnych ZURIT Gdańsk

1232 ZWIĄZKI EDEKA Związek Zawodowy Pracowników firmy EDEKA Polska Sp. z o.o. Gdańsk

1233

1234 ŻRZPWM Żuławskie Regionalne Zrzeszenie Przedsiębiorstw Wodno Melioracyjnych Gdańsk

1235 SOLAR SOLAR-POLSKA Sp.z o.o. w upadłości likwidacyjnej Gdańsk,ul. Wileńska 4 , ul.Migowska 54D

1236 Prescadero Prescadero Sp. z o.o. Gdynia, ul. Hryniewickiego 10

1237 Espina Espina-Sport Sp. z o.o. Gdańsk, ul. Grunwaldzka 82 / lok.1 / 13

1238 Apteka Jantarowa Apteka Jantarowa-Stegna Gdańska

1239 Virtus Ochrona Osób i Mienia Virtus Sp z o.o. Gdańsk, ul. Szkolna1

1240 EKONOVA EKONOVA Sp. z o.o. ul.Kartuska 278,80-125 Gdańsk

1241 PRI Przedsiebiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp.z o.o. Wejherowo ul. Sikorskiego 41

1242 SKR w PILONIE Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Pilonie 82-323 Komorowo

1243 WIDOMAT Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Widomat inż. Roman Wiśniewski ul. Letnia 15, Gdańsk






« powrót do strony głównej
ARCHET–NAUSEA Sp.z o.o
ul.Gen.Hallera 60/3
tel:691-261-661 pn-czw 09:00-14:00